verkko salasana ongelma...

Kertokaapa tyhmeliinille että miten saa pois tuon windows 98:in alkuun tulevan "anna microsoft verkon salasana" jutun... olen sen vanhalta käyttikseltä joskus poistanut mut en muista miten... auttakaahan viisaammat!
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Klikkaa oikealla hiirellä Verkkoympäristö pikakuvaketta työpöydällä. Välilehdellä kokoonpano voit määrittää miten haluat kirjautua Windowsiin...

Äänestä

Nöyrä kiitos ja kumarrus!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


crazy lee kirjoitti:

Kertokaapa tyhmeliinille että miten saa pois tuon windows 98:in alkuun tulevan "anna microsoft verkon salasana" jutun... olen sen vanhalta käyttikseltä joskus poistanut mut en muista miten... auttakaahan viisaammat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu