Ei osunut eilen taaskaan ja tuplajärjestelmässäkin osui vain 1/3 ja sekin oli "vaikein" kohde eli Cagliari X no nyt uutta peliä sisään.
Terveiset Serielle, että Anaheimin häviö oli odotettu, koska joukkueet jotka pelaavat seuraavana päivänä uusiksi niin se toinen voittaa kumpi ei voittanut edellisenä päivänä.
* 124 Gunners - ERÄ
Merkki: 1, Kerroin: 1,50
* 132 Manchester C - Watford
Merkki: 1, Kerroin: 1,55
* 135 Vancouver - Edmonton
Merkki: 1, Kerroin: 1,90
Kokonaiskerroin
4,41
Panos
2,00 €
Gunners on hivenen parempi joukkue ja uskon 3 ottelun tappioputken katkeavan.
ManC on paljon paljon parempi kuin nousija Watford ja kotietukin lisää ylivoimaa joten 2 maalin voitto on odotettavissa. Cityllä 4-3-0 kotisaldo ja Watford 0-2-5 vieraissa.
Vancouverin puolustus pitää eikä joukkueella ole pahempia loukkaantumisiakaan. Edmontonilla on viimeaikoina ollut yllättäviä vaikeuksia joten kotivoitto on odotettavissa.
31.7 alkaen ennen näitä vetoja
Rivejä osunut/vihjattu: 24/218 yhteiskertoimella: 146,55
Rahaa mennyt: 358,5€
Rahaa tullut: 253,3€
/- Saldo: -105,2€
Maanantai 4.12
6
395
Vastaukset
- serie
Summa jonka pelasin olio 5% kassastani, ja saaha parisataa helposti takasin, jos vähänkään enemmän pitkävetoa pelaa.
Ei ole tarvinnut kahteen kuukauteen töissäkään käydä, joten tämä kertonee miten pelini ovat sujuneet. - serie
Tuota itsekin pelasin, paffille saa 2,05 kertoimen, joten siihen oli pakko tarttua.
Tämä rivi ei itseasiassa näytä koivikaan toivottomalta.
Jotkot riveistäsi ovat olleet sitä, mutta on odotusarvo vähän korkeammalla.
Pelionnea sullekin !- serie
Tuossa kolmen aikaa, kun heräilee hirveässä krapulassa , niin saattavat kirjaimetkin olla vähän hakusessa.
Toivottavasti saat kuitenkin selvää. - Tietäjä1
Ei ollut tarkoitus vittuilla, mutta oli pakko sanoa oma mielipide asiaan.
Hyvä jos vetosi ovat tosiaan noin hyvin osuneet, ja pelionnea vain! - serie
Tietäjä1 kirjoitti:
Ei ollut tarkoitus vittuilla, mutta oli pakko sanoa oma mielipide asiaan.
Hyvä jos vetosi ovat tosiaan noin hyvin osuneet, ja pelionnea vain!Hyvä, että löytyy edes muutama asiallinenkin mielipide tällä palstalla.
Tuppaa kaikki keskustelut menemään näihin homo/ muihin hävyttömyyksiin.
- serie
että Vancouverin kerroin paffilla on tietenkin 2,10 eikä 2,05 niinkuin sanoin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh892138Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361786- 1771329
- 231803
- 67742
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10721- 60720
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako210616- 49577
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </342532