Satu Hassin 300 neliön ökyasunto samoin kuin muidenkin Vihreiden johtohenkilöiden kerskakulutusluokan asunnot ja autot antavat väärän signaalin luonnonsuojelijoille. Vihreät ovat ratsastaneet luonnonsuojelun idealla ja käyttäneet luonnonsuojelijoita hyväkseen.
Vihreiden toiminta tuhoaa luontoa.
Vihreät vaarantavat luonnonsuojelun idean
7
526
Vastaukset
- ökyasunto
tuhoaa koko luonnon.
- luonnosuojelu
tulee jyrkästi erottaa toisistaan, sillä vihreiden puolueväellä ei todellakaan ole minkäänlaista tekoa luonnonsuojelu-ajatuksen kanssa. Ovat jo vuosikausia ratsastaneet luonto-sanan maineella ja valehtelemalla keränneet rahaa ja ääniä itselleen herkkäuskoisilta ihmisiltä.
Vihreiden puolue ei millään lailla eroa muiden puolueiden rosvous- ja kerskakulutusmentaliteetista.
- wb 71
Vihreillä on samoja onkelmia kuin muinaisella N-liitolla oli että heidän johtajien elämän tyyli sotii täysin heidän edustammansa aatetta vastaan.
- kyselijä
Mitäs puoluetta sitten pitäisi äänestää?
Minkä kokoisia kämppiä niitten pomoilla on?- En ole
minä tätä kirjoitti:
tuollaisesta kuullutkaan. Joku hörhöporukka varmaan niinkuin joogalentäjät.
- koska mielestäni
Vihreät rp on cityluonnonsuojelijoita eli omaneduntavoittelijoita jotka kahmivat puoluetuet ja saarnaavat Suomea luonnonsuojelualueeksi paitti pääkaupunkiseutua jonka pitää laajentua Sipooseen ja Helsingin kaupunki saa Lapin sähköä ilmatteeksi ja lämmittää jalkakäytäviään sähköllä ettei mummon jalka palele.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka912541- 671475
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww861447EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81943
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19920Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta105814Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe37814- 54793
- 30716