Sauli,

Haloskiimaiset taitavat salaa rakastaa Saulia, kun hänestä haluavat presidenttipalstalla kirjoitella
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikä päivääkään palstalla, ettei pahvisaulia mainittu! On muuten hieno juttu, että Sauli on ollut poissa täältä pohjolan umpisuolesta, eivät pierulaiset saa kehrättyä mitään skandaalinpoikaista, vaikka päätään seinään hakkaisivat! Kyllä nyt naurattaa :-))))))))))))))

Äänestä
  • Paras tapa kokkareilla välttää skandaali on paeta maasta, kuten Sauli teki.

    Äänestä

  • .......................... kirjoitti:

    Paras tapa kokkareilla välttää skandaali on paeta maasta, kuten Sauli teki.

    ovat todella sekavia!!!

    Äänestä

  • ajatukset!!! kirjoitti:

    ovat todella sekavia!!!

    OVAT nyt aivan sekaisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


salainen rakkaus! kirjoitti:

Haloskiimaiset taitavat salaa rakastaa Saulia, kun hänestä haluavat presidenttipalstalla kirjoitella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu