Vanhasen raittius!!!

Ymmärrän miksi ei juo. Sekoilee tarpeeksi jo selvinpäin.
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Että rauhottus tuossa naisjahtailussaan!
On hyvä muistaa vanha poikamiehen sanonta: "eihän sitä koko lehmää tarvitse ostaa, jos maitoa tarvii!"
Neuvo on maksuttomasti kaikkien pakkoruotsia vastustavien keskustalaisten käytössä!
Olkaa hyvä! - Please! - Var så god!

Äänestä
  • Ja voimme myös käydä maissa Viron maalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmhhm kirjoitti:

Ymmärrän miksi ei juo. Sekoilee tarpeeksi jo selvinpäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu