Kaksinaamainen PEKKARINEN

Kansallinen energian tuotanto on tärkeää, kun hyödyn saa suuryritykset, Biopultoaineen osalta asia onkin sitten ihan toisin päin!
Orja etanolia vaan Brasiliasta.
Ja oma viljely jäihin!
Miten maaseudun puolustaja keskustan ministeri on näin Hyväveli riisto kapitalistisella kannalla?
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun vastassa on sionistinen agenta!
Siis Rappari-Agenta!
ja hyvien veljien voiton maksimointi!

Veljiä ei voi pettää, Kansan voi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


energia hyvä veli kirjoitti:

Kansallinen energian tuotanto on tärkeää, kun hyödyn saa suuryritykset, Biopultoaineen osalta asia onkin sitten ihan toisin päin!
Orja etanolia vaan Brasiliasta.
Ja oma viljely jäihin!
Miten maaseudun puolustaja keskustan ministeri on näin Hyväveli riisto kapitalistisella kannalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu