Olis pitänyt mies testata ennen hyväksymistä. 5 vuotta sitten luulin, että mies oppii/haluaa jossain vaiheessa edes koskea mua alapäästä. Voitteko kuvitella: edes kättänsä ei ole mun pimppiin laittanut, saati sitten suuta!
Kidutusta tää on... aivan kamalaa... Kun tietää mitä hyvä suuseksi on, niin ole sitten tässä!
Ei enää kiinnosta ollenkaan seksihommat ton miehen kaa, vaikka se on tumma ja tulinen! Himo on kyl mulla hirveä, mutta mies on niin kokematon eikä uskalla tyydyttää mua!
5 vuotta on kärsitty...
Kidutusta tää on... aivan kamalaa... Kun tietää mitä hyvä suuseksi on, niin ole sitten tässä!
Ei enää kiinnosta ollenkaan seksihommat ton miehen kaa, vaikka se on tumma ja tulinen! Himo on kyl mulla hirveä, mutta mies on niin kokematon eikä uskalla tyydyttää mua!
5 vuotta on kärsitty...
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mitä ihmettä kitiset, pyydä siltä mieheltäs tai näytä mitä pitää tehä jos se noin onneton on.
Mitä hittoa kattelet tuollasta jos se ottaa noin koville?
Jep, olisi kannattanut testata, takuita ei näissä asioissa ole.
Mutta jos haluat hyvää, kuumaa, hehkuvaa, polttavaa suuseksiä/kielihoitoa, niin laita viestiä tulemaan...
Varoitus: siihen jää koukkuun!
kun et oo osannu kouluttaa,pistä moinen jäpikkä kiertoon jollei kerran mitään ole oppinu
ja näytä sille miten haluut sen toimivan! jos se yhtään susta välittää niin se kyl haluu varmasti tyydyttää sut. Ps.muista käydä ite pesulla eka ettei hommat siihen kuse.;) m-22
PERSEESTÄ TE OLETTE JOKA IKINEN...Tällä tavalla se käy http://www.exoload.com/show.php?image=/106/1136959027.gif&title=/106/1136959027.gif
Mistä päin olet nainen? Ei tämmöisiä ajatuksia kyllä Turun suunnalta tule?!
otan osaa suruusi, on se ihme äijä jos ei pillun nuoleminen kiinnosta,mikä sen mukavempaa kuin nähdä neidon nauttivan ja saavan orkun kun nuolen kunnolla,laita viestiä niin tuun näyttään sulle taivaan merkit, uuh, se on taito laji tämä nuoleminenkin, hitaasti mutta varmasti kohti orkkua, hupsista, nyt alkas tekeen mieli.
Kyllähän joka jätkä pillun nuolee mutta harva tamppoonin nielee :)
mutta nuoleppa paskanen perse!!!!