kertokaahan, naiset ja miehet, onko teillä kokemusta pissaleikeistä? Videoilla olemme kyllä nähneet upeita juttuja, ja tekisi mieli kokeilla. Mutta miltä se tuntuu? Mitä olette tehneet? Kaduttaako?
pissaleikeistä
kokemusta?
83540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Moi,
Oon kolmekymppinen mies ja mulla on jonkin verran kokemuksia pissaleikeistä. Itse oon ollut aiheesta kiinnostunut jo pitkään, ja kun sain mahdollisuuden kokeilla niin kynnys kokeilla oli yllättävän helppo ylittää.
Kokemukset olivat aivan loistavat, se oli juuri niin kivaa, hyvää ja kiihottavaa kuin olin odottanutkin!
Kokeiltiin oikeestaan aina monipuolisesti kaikenlaista, päälle pissaamista molempiin suuntiin, kylppärissä, sängyssä ja jopa keittiön pöydälläkin.. ;)
Suurin ongelma on nähdäkseni se että vaikka aiheesta aika paljon jutellaankin ja kiinnostuneita ilmeisesti on, niin useimmilla se kynnys kokeiluun on ilmeisesti kuitenkin aika korkealla.
TOisin sanoen, olisi aivan ihanaa sitä kokeilla ja harrastaa lisääkin, mutta sopivan seuran löytäminen tuntuu olevan lähes mahdotonta.
Ei siis kaduta, päinvastoin tahtois lisää...
Jos haluutte jutella aiheesta enemmänkin, niin voitte laittaa meiliä osoitteeseen [email protected]
Kuseksitte keittiön pöydällekin??? Helvetin hullut. Toi on aivan sairasta, typerää, mutta ei sillä väliä. Kuitenkin se on epähygieenistä, että ruokaa ja eritteitä lotrataan samassa tilassa. Kiva siinä sitten mukuloille tarjoilla aamumuroja. Paitti, etteihän teillä semmosia ole, sehän vaatisi yhdyntää eikä kusen roiskimista...
Jos avasit viestin, jossa oli selkeä otsikko, sinuakin aihe mitä ilmeisimmin kiinnostaa. Ihme, että ryhdyt sitten moralisoimaan muita rohkeampia ihmisiä, kun itse et uskalla kokeilla sitä mitä haluaisit. Itse olen keski-ikäinen nainen ja olen harrastanut pissaleikkejä muutamia kertoja, en tosin keittiössä, vaan pelkästään kylppärissä ja ulkona. Ihan kivaa se on, kunhan kaveri pitää samoista asioista. Hittoako se kenellekään kuuluu, mitä aikuiset ihmiset keskenään tekevät, jos siitä ei ole haittaa kenellekään ulkopuoliselle? Ärsyttää tuollaiset putkisilmät, jotka käyvät täällä nimimerkin varjossa laukomassa mielipiteitään niille, jotka uskaltavat ottaa enemmän elämästä irti.
Moi,
Kiitos puolustuspuheenvuorosta ;)
On se kummallista että aina löytyy näitä v*******joita ja muita ärhentelijöitä!
Mites sinä, kiinnostaisiko keski-ikäistä naista jutustella aiheesta enemmänkin aikuisen miehen kanssa?
Noita äkseeraajia riittää näköjään jokaikisessä keskustelunavauksessa. Se vähän ärsyttää, että toiset esittävät asiansa vakavasti ja toiset tulevat pelkästään häiriköimään. Minun puolestani voidaan jutella. Tässähän me sitä jo tehdäänkin.
Joo, niin tehdään, mutta kivempi ois varmaan jutella meilin välityksellä. Laita postia osoitteeseen [email protected], niin jatketaan, jooko?
http://www.filecabi.net/video/japgross.html
Voi että miten ihanaa!! Jos vain saisin tota kokeilla niin meikäläinen olisi onnellinen. Ehkä pitäisi käydä Japanissa herkuttelemassa???