niitä kyllä riittää pilvin pimein.
Miksi ihmeessä muutaman kuukauden seurustelun perusteella pitää kuvitella ja maalailla jo yhteistä tulevaisuutta?
Kait jokaisella, myös pääministerilläkin on oikeus seurustella ja harrastaa seksiä ilman sitoutumista varsinkaan tuollaisen löyhäpään kanssa?
Naisena voin itsekin todeta, että kyllä keski-ikäisen naisen pitää tietää, mihin itsensä likoon laittaa.
Eikä enää heittäytyä yltiöromanttiseksi kuvitelmissaan.
Onhan naisillakin yhden illan juttuja ja muutaman kuukauden juttuja ihan vain pelkästään seksisuhteita.
Mikäs poikkeus se Vanhasen Matti on?
Mieshän se on kuten muutkin ja samanlaiset tarpeet kuin muilla.
Minä ainakin olen tässä asiassa Matin puolella.
En ymmärrä yhtään tuollaista rannalle jäänyttä ruikuttajaa, kuten Susan.
Tyhmiä akkoja
5
398
Vastaukset
- On jatkoa muille
julkisuudenkipeille "blondeille", kuten Fingeroos, Aitola(e)hti?, Playboyn sivuilla patsastellut Susanna (?), muutaman vuoden takainen jokapaikanhöylä Lappalainen...
Onhan niitä, kun alkaa muistella.
Mahtaa sukulaisilla olla hauskaa seuratessaan meneillään olevaa farssia.
Kun ei ollenkaan osata lopettaa! - Matti on valehtelija
ja puupökkelöinen törppö.
- näin paljon yhdessä,
Susan syötttää väärää tietoa ulos.
Niitä seksiketoja ja yhteisoloja oli vain pari kappaletta, eikä lapsetkaan enemmän tavanneet kuin kerran, vaikkapa Susan väitti Anna-lehdessä asuvansa Vanhasen kanssa ja saunovan ja katsovan telkkaria iltaisin.
Vanhanen oli silooin jo Susanin aikoja sitten jättänyt. Susan halusi itse tuoda tuo jutun nyt julkisuuteen, jotta pääsisi julkisuuden painostuksen avulla Vanhasen lompakkoon käsiksi.- jatkaa avustajanani
Olet erotettu, Tämä oli tässä. Matti.
- välikappale Vanhasen
kiusaamisessa ja häpäisemisesä. Politiikka on kovaa peliä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175103Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1352008
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481888Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171700"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117947Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää50855Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24664