Mietin tuota linnan juhlien läppää Ville Valolle... Ja kuulin kanssa juttua, mutta pitääkö paikkansa?
Onko Antti homo?
Tiikvuo
92848
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Lue palstaa taaksepäin, aiheesta löytyy kyllä yllinkyllin luettavaa.
Ja linnan juhlista, onko tosiaan noin huumorintajuttomia ihmisiä jotka eivät tajua vitsiä ?
Oletko koskaan kuullut freudilaisesta lipsahduksesta, kun henkilö sanoo, mitä ajattelee ajattelematta kuitenkaan mitä sanoo. Mielestäni nuorelle Antille kävi jännittävässä tilanteessa juuri noin.
(Keskustelun avaaja halusi keskustella Antti Tuiskun homovitsistä Linnan juhlissa, josta ei suinkaan löydy yllin kyllin luettavaa tältä palstalta. Ainoastaan alla oleva otsikko "Antti Tuisku tais vähän lipsauttaa" sisältää keskustelua aiheesta, mitä ei otsikosta kuitenkaan voi nähdä.)
Jos ajatellaan että Antti olisi homo niin ei sekään häntä estäisi vitsailemasta tuossa tilanteessa, kuitenkaan todellisuudessa tarkoittamatta yhtään mitään.
Eiköhän Antille löytyisi parempiakin strippareita kuin spurgu-Valo, jos siis olisi homo !?
..linnan kuningatar tänä vuonna.
kuningas. Parhaiten pukeutunut mies linnan juhlissa.
Anttihan on homon prototyyppi!
ei homoudessa mitään pahaa ole, harmi vaan että antti joutuu sen piilottamaan julkisuuden ja ammattinsa takia, sillä jos antti tulisi kaapista ulos, tekisi se antin levymyynnille hallaa.
Vähän vanhemmat fanit sen tietysti ehkä hyväksyisivät, mutta nuoremmat fanit (joita lienee suurin osa) varmaan hylkäisivät idolinsa kun siitä tulisikin "homo" johon sanaan liittyy lapsilla epämiellyttäviä tuntemuksia.
Antin homo-"kavereita" rovaniemeltä voi käydä katsomassa IRC-Galleriasta; yhdennäköisyys ym. on hämmentävää.
http://irc-galleria.net/view.php?nick=|Ungoliant|&image_id=47025268
http://irc-galleria.net/view.php?nick=StyleHair^&image_id=48684291
Sinä nimimerkki SDC saisit hankkia sen elämän joka meillä muilla jo on, antti kun ei suinkaan ole homo
vaan paljasta todisteesi........
ja naisen sisäistä olemusta,
Ja kyllähän täällä lapissa saa homovaikutteita, porot tuovat mieleen homoeroottiset vibat kun näkee sen paljaan pyllyn juoksevan, eikä näy naisia missään, ei ihme että täällä veljeily alkaa viehättää. Saa nähdä kauanko menee kun mustakin on tullut antti tuisku