Jonny Deppiä löytyy Villestä...
Valloitti karismallaan kaikki.
Myös minut olen uus Villen Fani. Puheenaihe jo maailmalla.
Ville Valon karismaa
6
880
Vastaukset
- kuin kaksi marjaa
piti leikkiä ajankuluksi pikkasen fotarilla=)
http://i147.photobucket.com/albums/r307/KevlaRFoto/kasvokuvat2.jpg - totuushan
on, että A.Tuisku oli koko komeudessaan Linnan kunkku. Antti Tuisku hallitsee yksityisyyden ja julkisuuden, Valo on retku.
- Vilijonnnnnkkka
Valo kieltämättä alkaa näyttää enemmän juopporetkulta kulahtaneine kajaleineen...poissa on alkuaikojen lovepopin silokasvoinen "nättipoika". Vaikka en kyllä dikannut siitäkään lookista. Muutoin, hyvähyvä Ville!
- Tätä mieltä olen
Vilijonnnnnkkka kirjoitti:
Valo kieltämättä alkaa näyttää enemmän juopporetkulta kulahtaneine kajaleineen...poissa on alkuaikojen lovepopin silokasvoinen "nättipoika". Vaikka en kyllä dikannut siitäkään lookista. Muutoin, hyvähyvä Ville!
Ville tosiaan näytti rentulta. Ruma parta ja epäsiisti tukka. Selvästi oli juovuksissa ja koko ajan tupakka ja lasi kädessä. Kun näki Antin ja Villen vierekkäin niin kyllä se Tuisku oli joka siinä esiintyi edukseen joka tavalla.
- Elmeri_
Tätä mieltä olen kirjoitti:
Ville tosiaan näytti rentulta. Ruma parta ja epäsiisti tukka. Selvästi oli juovuksissa ja koko ajan tupakka ja lasi kädessä. Kun näki Antin ja Villen vierekkäin niin kyllä se Tuisku oli joka siinä esiintyi edukseen joka tavalla.
Siis höh.
Persoonattomia alaikäisiä pojankolleja ylistätte maasta taivaaseen!
Antilla ei ollut minkäänlaista karismaa, tuollaisen asun saa rahalla kun kävelee vaatekauppaan.
Ville Valo uskalsi olla oma itsensä, kun taas Antti Tuisku (ikänsäkin johdosota jo) oli kuin paskannielly.
Voi jestas sentään..... Varsinainen unelmavävykokelas, siloposkinen Antti T.
Hemmoteltu kakara sanon minä! Pojankloppi jolla ei ole musiikin kanssa minkäänlaista tulevaisuutta. Teinityttöjen idoli, jonka vetovoima häipyy yhtä nopeasti kun on tullutkin.
- BLOOD IS LIFE
Tyylikäshän se oli eikä mikään renttu. Ja HIM on lovemetallia eikä mitään poppia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231732
NO NIIN !!!
Totuus Ukrainan sodan todellisista ja oikeista juurisyistä alkaa nyt näköjään paljastua lopultakin. https://www.youtube6811644Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881467Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1651343Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1231298Trumpin hallinto hiljentää mediaa USA:ssa
Tuo paskahallinto on sananvapauden vihollinen, vaikka Vancen idiootilla oli otsaa syyttää eurooppalaisia sananvapauden p3221294- 431258
- 251195
- 671155
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.611142