Ladasta kopiotu

mersussa lukee! ladan taidoilla tehtyä laatua
3196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja kauppa käy

Äänestä

Ladasta laatua onkaan löytynyt. Itse en ainakaan löytänyt, no jaa olihan siinä teipissä kohtuullinen liima. Olin itsenäisyyspäivänä hiomassa ruosteita pois velipojan 2.autosta 3v vanhasta 110:sta. Meinaa näet vielä maalauttaa koslan. Ihaili meidän 7v vanhaa 180 000km ajettua 2.autoa, ei ruostetta, ei ole tarvinnut liiemmin korjaamon oven saranoita. TM:n ruostetestin kakkonen muutes.

Äänestä
  • trolli ja et tiedä ladan paremmasta laadus hölkäsen pöläystä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lujaa laatua kirjoitti:

mersussa lukee! ladan taidoilla tehtyä laatua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu