http://www.epl.ee/artikkel/365897
Mis seal toimub?
Soomes põletatakse
14
1295
Vastaukset
- xenia
ei taha hästi uskuda. kontrollimata andmed jne.
võimalik, et tegemist tavalise propagandaga, mis eesti tööinimesi soomest eemale peletaks.
ei usu mina kirjatsurasid!!!- katsikene
mina usun küll.Homme näeme ilmselt need 7-sed uudised siit :http://www.tv.ee
Ega siin, Soomes, küll ei sallita välismaalasi (Täpselt sama, et eestlane ei salli võõraid oma kodus - Eestis ).
Oleme üle 15-a. elanud Soomes . Siin on nii, et kui Sul ei ole midagi - "see on paha, läheb meie rahast" ja kui Sul nagu juba "tänu pankadele on midagi , ka see on paha". Ma ei tea, mis see õige variant siis oleks. Meil on kaks autot. 1. "Jumala uus "ja minu 2.-ne. (mida on aasta jooksul juba 2 korda kriimustatud)
Kui kolisime siia, siis varastati 2-korda meie lapse rattaid.
Meiegi pere on 15-aastas saavutanud palju - nagu eestlasele kombeks on (tänu "MERITALE")on meil oma korter, 4-tuba.
Ja suvila saares. Sinna minekuks me vajame paadi.Meie paadi mootori on valatud vett, et me ei saaks liikuda.
Kaks nädalat tagasi , siis kui olime saarel, tehti tühjaks täiesti minu auto. Siiamaani proovin uskuda, et seda on teinud soomlaste mingi narko-rühm AGA kunagi ei tea-.................... - katsikene
katsikene kirjoitti:
mina usun küll.Homme näeme ilmselt need 7-sed uudised siit :http://www.tv.ee
Ega siin, Soomes, küll ei sallita välismaalasi (Täpselt sama, et eestlane ei salli võõraid oma kodus - Eestis ).
Oleme üle 15-a. elanud Soomes . Siin on nii, et kui Sul ei ole midagi - "see on paha, läheb meie rahast" ja kui Sul nagu juba "tänu pankadele on midagi , ka see on paha". Ma ei tea, mis see õige variant siis oleks. Meil on kaks autot. 1. "Jumala uus "ja minu 2.-ne. (mida on aasta jooksul juba 2 korda kriimustatud)
Kui kolisime siia, siis varastati 2-korda meie lapse rattaid.
Meiegi pere on 15-aastas saavutanud palju - nagu eestlasele kombeks on (tänu "MERITALE")on meil oma korter, 4-tuba.
Ja suvila saares. Sinna minekuks me vajame paadi.Meie paadi mootori on valatud vett, et me ei saaks liikuda.
Kaks nädalat tagasi , siis kui olime saarel, tehti tühjaks täiesti minu auto. Siiamaani proovin uskuda, et seda on teinud soomlaste mingi narko-rühm AGA kunagi ei tea-....................
Kirjoittanut: 8.12.2006 klo 22.42
Ja, ja korra visati minu mehe autol tagaaken katki - keset päeva.
Proovi siis arvata, kes on ... ??? - xenia
katsikene kirjoitti:
Kirjoittanut: 8.12.2006 klo 22.42
Ja, ja korra visati minu mehe autol tagaaken katki - keset päeva.
Proovi siis arvata, kes on ... ???vastikult koledad lood siis küll...
eks vaatab, kas soome meedia sellest vandalismist ka loo teeb või vaikib maha. igatahes kahju. - fdsa
xenia kirjoitti:
vastikult koledad lood siis küll...
eks vaatab, kas soome meedia sellest vandalismist ka loo teeb või vaikib maha. igatahes kahju.http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=14519703&com=1
- eestlane..
Olen Soomes olnud üle 1,5 aasta ja halba suhtumist kogenud. Küll üsna vähe, sest liigun haritumate inimeste seltskonnas. Aga võõramaalastesse on suhtumine halb. Nad kohe kangestuvad, kui aktsenti kuulevad.
Endal on Soomest ostetud uus auto ja kindlustused makstud. Soome numbrimärgiga autosid nad rüüstama naljalt ei tule, sest selle eest saab karistada. Soomlased on ju seaduskuulelikud.
Üldiselt võiksid need eestlased, kes siin sigadusi teevad ka oma kaasmaaleste peale mõtelda,kes siin elama ja töötama peavad. Tobe on jälle kuulda uudiseid prostituutidest, stripitüdrukutest ja varastest. Mõnikord on selline tunne, et normaalseid tsiviliseerituid inimesi eestlaste hulgas enam ei ole. Igal juhul on meil siin halb kuulsus.- tydrukud
No ütle kust neid stripi tydrukuid siia siis saab kui mitte eestist või venemaalt? Soome naised on nii koledad et baarist läheks kogu seltskond jooksu.Eks soome mees vajab kah silmailu.
Ka meil on rattaid varastatud,kumme tühjaks lastud ja korra ka autokapoti kriibitud aga ei usu et selle pärast et eestist oleme. Seda juhtub iga päev ka soomlaste endiga. - xenia
selles kõiges on ka oma osa soome meedial, kes rõõmu ja innuga eestlasi hauguvad ja kõigis soomes tehtavates pattudes süüdistavad. kes mäletab veel taanlasest politseimõrvari lugu? meedias kergelt vihjati juba eestlaste kohta, enne kui tegelik kurjategija välja selgitati.
- ResKers
Oletteko koskaan kuulleet vakuutuspetoksesta ? Tälläisten tapauksien takia vakuutukset Suomessa maksavat.Kansalaisuudella ei ole merkitystä,kaikki tekevät sitä.
- tosi tyhmä!
Katselitko edes niitä kuvia autoista? Ei kukaan tee vakuutuspetoksia vanhoilla romuilla millä ei ole muuta kuin tunnearvoa.
- imedemaal
mõnel eestlasel materialiseeruvad võõrad mobiilid kappi riiulile. Kommalisel kombel ilma SIM-kaardita.
Pistaks mõni "päkapikk" ka veel rahanutsu padja alla, toimuks tõeline masside sissevool Soome.
Nii põnev.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1411478
- 1151225
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede261043Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89984Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat313871- 99833
- 38722
- 109676
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56658Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144644