...ASUU? ROVANIEMELLÄ VAI HELSINGISSÄ? OON MIETTINY SITÄ JO KAUAN.TIETÄÄKÖ JOKU???!!!
MISSÄ LORDI...??
4
329
Vastaukset
- --,.-,l.-.,
hän asuu kuten muutkin bändin jäsenet.
- Lady Awa
Ja jos Mr.Lordia eli Tomia tarkoitit niin hän asustelee Vuosaaressa Johanna-vaimonsa ja kolmen koiransa kanssa. Mun luokkalaisen kanssa samassa talossa. Ja mun monet nettikaveritki on nähny sen ulkona tai asuu samassa talossa tms.
Se talo on siinä aika uimahallin lähellä.- Miss Kita
Kun sanoit, että se asuu sun luokkalaisen kanssa samassa talossa, niin tarkoititko, että Tomi asuu siis kerrostalossa? Eihän se sun luokkalainen sen kaa samassa asunnossa asu.. VAI?
- Lady Awa
Miss Kita kirjoitti:
Kun sanoit, että se asuu sun luokkalaisen kanssa samassa talossa, niin tarkoititko, että Tomi asuu siis kerrostalossa? Eihän se sun luokkalainen sen kaa samassa asunnossa asu.. VAI?
Lordi asuu kerrostalossa.
Sen talon kuva on ollu lehessäkin. :)
Ihan siinä vuosaaren uimahallin lähellä kerrostalossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104868- 62863
- 45834
- 48771
- 49684
- 31639
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38526