Oli aamutelevisiossa viime viikolla. Huomiota herätti, jälleen kerran, suttuinen olemus.
Hampaat ovat aivan keltaiset, hiukset rasvaiset, kasvot pöhöttyneet ja iho todella huono. Vaatteetkin olivat todella kulahtaneet kuin jollain spurgulla.
Viehättävä nainen puoluesihteerinä voisi olla hyvä valtti Kokoomukselle mutta tuhnu-Tujusen likainen olemus tekee äänestäjään päinvastaisen vaikutuksen, Olemuksesta näkee, että ainakin tpakkaa ja ehkä viinaakin kuluu kovasti.
Tuhnu-Tujunen
5
200
Vastaukset
- Itsekin tuhnu
Uuden työväenpuolueen puoluesihteerin imago sytyttää syrjäytyneet liitosalueiden nuoret ainakin pk-seudulla. On nimittäin samaistumiskohde. Ei kaikilla naisilla ole varaa kasvonkohotuksiin, tekohampaisiin ja tissi-implantteihin.
- Mutta..
Mutta miten sopii sliipatun puheenjohtaja Karaisen pariks?? Kumpi on enemmän Neiti?? Kokoomuksen kova herrahan on Sauli N.
- tsuhnanaikkonen
Mutta.. kirjoitti:
Mutta miten sopii sliipatun puheenjohtaja Karaisen pariks?? Kumpi on enemmän Neiti?? Kokoomuksen kova herrahan on Sauli N.
Mitähän tähän kysymykseen sanovat kokoomuksen kovat ja kuivahkot ämmät Harkimo jne. Hyväksyvätköhän he nykyisen puoluesihteerinsä nikottelematta?
- Kova&Kuiva Amma
tsuhnanaikkonen kirjoitti:
Mitähän tähän kysymykseen sanovat kokoomuksen kovat ja kuivahkot ämmät Harkimo jne. Hyväksyvätköhän he nykyisen puoluesihteerinsä nikottelematta?
>>Mitähän tähän kysymykseen sanovat kokoomuksen kovat ja kuivahkot ämmät...?>>
Kova, kuiva, nikotteleva:
En sano mitään. Mutta se ei tarkoita, ettenkö nikottelesi.
- henkilövalinnat
Jyrki Boyn toinen epännistuneista henkilövalinnoista Porno-Jaskarin ohella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 371782
- 50818
- 69776
- 108740
Kuka varasti Sisun rahat
Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!7651Miten sulla on niin kaunis
Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t33629Ajattelen sinua
vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu27580Taas on Festarit ohi ja saatu toisten muijia kylläseksi asti
2 päivää täyttä jytinää ja rytkettä kyllä kelpaa vielä Kaupunkin tukemana.15559Olen työtön ilman työnhakuvelvoitetta
Saan 600e/kk. En voi tehdä töitä. En osaa laittaa ruokaa. En pysty kävelemään tai olemaan jalkeilla tuntia pidempään.141461- 51453