ARGO AWI 35, joka on täsmälleen sama pumppu kuin Sanyo. Hinta vaan on halvempi.
Esim: www.citcop.se 740 euroa...tätä saa Suomesta alle tonniin.
Kuten sanyossakin niin tässäkin on SE TÄRKEIN ominaisuus eli lämpötilan mittaus kaukosäätimestä. Laitat kaukosäätimen oleskelupaikalle ja säädät lämpötilan kohdalleen niin ihme ja kumma lämpötila on ja pysyy juuri sopivana siellä missä kaukosäädin on.
Kesällä kun on helle niin jälleen kaukosäätimestä mittaava ILP pesee muut mennen tullen. Ei liian kylmä, ei liian kuuma vaan just sopiva.
Tämä kaukosäätimestä mittaus on jossakin muussakin pumpppumerkissä...SE ON HYVÄ.
KL
P.S Kaukosäätimille tarkoitetulla IP-linkillä saat kaukosäätimen sijoitettua myös seinien taakse...
TM:n testin todellinen
4
2035
Vastaukset
- Kokkolainen
...koska nyt kaikki luulee että se on hyvä pumppu!
- Osku.
Olen nähnyt vuosia sitten Ultimatemarketin mainostavan Citcop merkkistä Ilmalämpöpumppua.
Ilmeisesti kyseistä pumppua "ULTI" on alkanut tuoda Suomeen omalla nimellään!
http://workspace1.smilehouse.com/workspace.client/files/innoros/productfiled/2240file1Upload.pdf
http://www.citcop.se/
Nimim."voittaja on"
Kirjoitit
"ARGO AWI 35, joka on täsmälleen sama pumppu kuin Sanyo. Hinta vaan on halvempi.
Esim: www.citcop.se 740 euroa...tätä saa Suomesta alle tonniin.<
Ps. näin se menee, ei ole helppoa pysyä perässä! - .....
... tietääkseni niihin pitää lisätä ALV joka on luokkaa 22 tai 24 %
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637