Kertokaa horoskooppiviisaat, miten JM-M ja SK-N tulee toimeen keskenään noin yleensä? Oma suhde aika helvettiä juuri tällä hetkellä, mutta välillä on ollut hyviäkin hetkiä. Mihin katosi Skorpparinaiseni halut? Ei se haluu breikata, mutta ei se kyllä oikein haluu muutakaan, paitsi riidellä ja valittaa.
JM-M
JM-M ja SK-N
3
832
Vastaukset
- SK-N
Naisesi saattaa peittää huonoa itsetuntoa valituksellaan. Tai voi olla mustis. Sitä en ihan suoraan sille menis sanomaan, mutta jos on viisas skopu, niin ottaa kyllä kritiikin vastaan, vaikka vähän myöhemmin. Jouskarit on nääs ihan aidosti itsevarmoja ja skopu voi siitä joskus vähän säikähtää ja se ilmenee mitä erinäisemmin tavoin. Koeta jaksaa. Ei tule ainakaan olemaan tylsää, jos yhtään lohduttaa : )
- SK-N
...ne tulee toimeen vallan mainiosti, kunhan oppivat tuntemaan hyvin ja luottamus kasvaa. Jos olette liian tiiviisti yhdessä, niin olkaa vähän aikaa erossa, niin saatte miettiä tahoillanne. Skopulle se voi olla aluksi vaikeeta, mutta sen pitäis kyllä loppujen lopuksi havaita se vaan hyväksi.
- S-Nainen
"...ne tulee toimeen vallan mainiosti, kunhan oppivat tuntemaan hyvin ja luottamus kasvaa"
Niin ja muistaa että skorppari kannattaa pitää tyytyväisenä. Ilman hyvää keksielämää skopu muuttuu mustankipeäksi, riidanhaluiseksi ja häippää loppujen lopuksi omille teilleen aikansa hommaa kateltuaan.
Niin hassua kuin se onkin, skorpparille keksi ja rakkaus sulloutuu yhteen omalla oudolla tavallaan oli kyse sitten nuoresta tahi vaarista.
Vaativa merkki joo, mutta harva unohtaa. Antaa oikein optimoituna kybällä jos se on sen arvoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1475514Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1363598"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263339Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363213Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432714Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.512304- 242240
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292176prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111924Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk931826