nyt olemme päättäneet että voisimme kokelilla toista miestä mukaan .joka todella omistaa ison melan..olen kauvan sitten jo ehdottanu että ottasimme mukaan toisen miehen mutta vaimo ei oo ollu suostuvainen.mutta nyt olisimme ..mailaa ja kerro ittestäsi ja kuvan kera.niin valitsemme parhaan
pari 30
vihdoin
31747
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Terve.Kiinnostusta asiaan olisi ihan tosissaan.Mistäpäin suomea olette?Ja sen pit 20cm ja vahvuutta hk:n sinisen verran.Jos kiinnostaa laittakaa viestiä [email protected] niin laitan kuvaa ja muuta tietoa.
mailaa kuvia ja tietoa [email protected]
Hei vaan pari,
Ensimmäisenä kiinnitti huomiota se, että vaimosi on ollut niin kauan empiväinen, mutta onneksi on nyt alkanut lämmetä asialle. Itse olen kiinnostunut asiasta tietenkin ja uskonkin, että kuvan lisäksi tärkeäksi tulee myös kemiat, joskus se toimii ja joskus ei mitenkään. Tämä on tietenkin vain minun mielipiteeni, mutta kisassa ollaan mukana. Laittelen kuvaa tulemaan, saanko myös teidän, niin on kivempi keskustella kun tietää millaiselta toiset näyttävät? Mutta täällä päässä on pilkettä silmäkulmassa oleva 37v sopusuhtainen ja peiliin katsova kiva mies.
Mika