Olen "kokoikäni" joutunut tekemisiin skorpioni naisten kanssa. Vaikka sanotaan ,ettei ikinä leijonan saisi...ei koskaan..heh.
Kumminkin "se" on yleensä skorppari?
toivotonta
1
623
Vastaukset
- Skorpioni76
Kun kerran nuo skorpparinaiset näyttävät sinun elämääsi tavalla tai toisella hämmentävän, niin ihan mielenkiinnosta kysyisin, miten suhteet ovat toimineet?
Itsellä on useita naispuoleisia leijonia ystävinä ja nyt olisi ensimmäisen miesjellonan kanssa pientä suhteen viritystä..Tähän astisella kokemuksella ainakin vetovoimaa löytyy vaikka millä mitalla..
Naisleijonien kanssa tulen toimeen oikein hyvin, vaikka välillä otetaan yhteen oikein kunnolla, kun kumpikaan ei suostu antamaan tuumaakaan periksi (ja sinne valokeilaan kun mahtuu vain yksi kerrallaan..;))
Mutta kerropa "kokemuksesi syvällä rintaäänellä" millaisia ovat kokemuksesi skorpparinaisten kanssa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823253
- 922945
- 532202
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201645- 191514
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81477Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181395Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351315Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61248