Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Viesti Tepolle

Kertoo paljon sun tasosta kun tarvii tollain ärhennellä. Pidä rahat ja suuret voittos mutta vähän epäilen... jos mul olis tommoset massit ja pelit niin olisin yökerhossa juomassa drinkkejä ja naurattamassa kauniita naisia enkä todellakaan täällä.
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Yökerhot eivät ole auki päivällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raipe kirjoitti:

Kertoo paljon sun tasosta kun tarvii tollain ärhennellä. Pidä rahat ja suuret voittos mutta vähän epäilen... jos mul olis tommoset massit ja pelit niin olisin yökerhossa juomassa drinkkejä ja naurattamassa kauniita naisia enkä todellakaan täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu