Mitä mieltä olette siitä jos laihalla naisella erottuu vatsalihakset. Näkyvät luuthan ovat tietysti kauniita mutta entäpä vatsalihakset?
ovatko vatsalihakset kauniita?
laiheliini
6864
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kauneushan on katsojan silmässä.
Minun mielestäni on naisia joille sopivat näkyvät lihakset ja naisia joille ne eivät sovi.
On olemassa niin paljon erilaisia vartalotyyppejä.
Itselleni en näkyviä vatsalihaksia haluaisi, jätän ne miehilleni. ;)
Mutta mielummin lihakset kuin läski!
On et naisella voi olla sellainen sporttisen timmi masu josta näkee et on treenannu mut ei musta mitkää "sixpackit" naisella oo kovin nättiä, miehillä tosin naminam ;) Mielummin naisella pikku sexy pömppis kuin selvät vatsalihakset. No mut tää on mun mielipide:)
sexy pömppis?!?!? Mikä SE SELLAINEN ON!!??
Ei sellaista olekaan, idiootti!
Mun mielestä on! Vaikka kuinka laiha olisit etkä treenais,ni sulla on välttämättä se pömppis, musta se on kans sexy!
Ei mulla ainakaan ole pömppistä, enkä treenaa yhtään. Tarpeeksi laiha kun on kato ei tuu semmosta ;)
Mä nyt anteeks vain sanoin oman mielipiteen, toiset tykkää,toiset ei. Ite oot ääliö ku et voi toisen mielipidettä kunnioittaa.