...SaPKo on Mestis-jumbo, kun FPS pyörittää isännät 5-2 lukemin!
15.12. SaPKo-FPS jälkeen...
Savo on häpeä
5234
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vaikka SaPKo häviäisi on sen maaliero vielä niin paljon parempi ettei FPS mene ohi.
Joten osoitit taas vain typeryytesi, luupää.
kuukausi ilman voittoa, monessa jääkiekkoseurassa oltaisiin paniiikkimielellä. Mutta koska Sapkossa se on normaalia, hommat jatkku kuin ei mitään olisi tapahtunut. 7:n ottelun tappioputki on arkipäivää tuolle kyykkien hoipertelevalle juopposakille.
Opettele kirjoittamaan se joukkue kirjoitusasuineen ensin oikein niin sitten voimme kommentoida sinullekin ininääsi vähän enemmän.
...sarjataulukkoa SaPKolla on 16 pistettä FPS:lla 14 ja voitosta 3 eli jos ja kun FPS voittaa niin se nousee 17 pisteeseen - that's it!
Sapkon pellefani savorules ja hänen joukkueellinen luihuja kaltaisiansa porkkaottia ja ruosteesta narisevia hajufinnin kokoisia rullen kaltaisia säälittäviä pelaajia ottaa turpaan vaikka naisten rullaluistin joukkueelta, koska savorules pienenä neitinä tarvitsee vain palasen hamekangasta ottelua seuratesssaan ja nyyhkiessään pienen hikensä jo vähäisemmillään tunteillansa kehostansa irti.