Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

uskontokunnat

Hyvin yleistä eräissä uskontokunnissa harrastaa
anaalia sillä neitosten pitää säilyä koskemat-
tomina, poppamiehen siunaamiseen asti.
21266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän monet noin tekevät ihan ilman mitään uskonnonkaan vaatimuksia :)

Äänestä

Kukin harrastaa.
Me emme harrasta persreikään nussimiist, vaikka uskommekin korkeimpaan voimaan.
SO....Ei nuo takamuspanot katso uskontokuntaa.
Sorry vaan sie siellä!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harrastavatkin kirjoitti:

Hyvin yleistä eräissä uskontokunnissa harrastaa
anaalia sillä neitosten pitää säilyä koskemat-
tomina, poppamiehen siunaamiseen asti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu