Olenko ainut, jonka mielestä sperma maistuu kauhean pahalle (ja haisee)? Yökkään jo pelkästä hajusta. Muuten pidän kyllä suihinotosta kovasti, mutta en haluaisi spermaa koko lastia ainakaan suuhuni. Kommentoikaapa miehet; eli jos nainen ottaa suihin muuten mukavasti niin meneekö nautinto pihalle jos ei anna laueta suuhun vaan ruiskuttelee jonnekin muualle, esim. rinnoille tai mihin nyt ikinä? Olen yrittänyt ns. siedätyshoitoa, mutta tuntuu pahalta yökkiä joka kerta...siis ei kai se mieskään voi nauttia, jos nainen näyttää siltä että yrjö tulee?
kyssäri
Nimetön N
53434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos sulla on vakihoito niin puhu asiasta sille ja ehdota sille muutosta ruokavalioon. Se mitä syö vaikuttaa paljon sperman makuun. Ananas, appelsiini, omena ja muut makeahkot hedelmät on parhaita muuttamaan makua. Aluks kestää joku pari viikkoa ennen kuin eroa alkaa huomata mut kyllä sen lopuks huomaa.
Jos taas oot usein eri tyyppien kanssa niin runkkaa vaan lopuks mällit rinnoille ja se siitä. Kyllä kundit tykkää siitäkin.
se lasti tarttis ottaa suihin,en tajua,minä pidän suihinottoa esileikkinä ja spermat lasketaan joko pilluun tai mihin nyt sattuukin lentämään,ei sitä suihin tarvitse ottaa jos et kerran tykkää
Meillä se yleensä ei ole esileikkiä, vaan tarkoitus on tyydyttää mies kokonaan suuseksillä, koska hän nauttii siitä niin kovasti ja kärttää suuseksiä tietyin väliajoin...Ei minulla mitään muuta sitä vastaan ole, paitsi se loppuhuipentuma :) Ei mies ole vaatinut että tarvis ottaa lasti suuhun, mutta joskus sanonut, että tuntuu parhaalta.
musta spermoissa on eroja. Jotkut maistuvat suorastaan hyvälle. Teen usein niin että ekalla kerralla uuden tyypin kaa annan sen laueta mahalleen ja maistan vaan vähän. Jos maistuu ok:lta ni seur. kerralla voin nielaista. Jotkut maistuu tosiaan nii pahalle et....yök.
ei siitä "kärsi" jos laukeaminen ei tapahdu suuhun,lopussa voi esim jatkaa runkkaamalla ja imeä vartta tai "kasseja" ja päästää rojut mahalle tai roiskia ympäriinsä.näin meillä tehdään kun ei se mälli mene vaimonkurkusta alas(oksentaa jos ruikkaan suuhun,ei se makukaan ole kuulema paha,mutta on niin sitkeitä jojoja)