hei hei Lady Awa!

(otsikko)
6547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

MUTTA OOTKIN TÄYS PASKA IDIOOTTI! >:(

SULLE EN ENÄÄ PUHU!

Äänestä
  • hän nyt sanoi?

    Äänestä

  • mitäs? kirjoitti:

    hän nyt sanoi?

    NII ETTÄ SIINÄ ON HYVÄ KAVERI!
    !

    Äänestä

  • Lady Awa kirjoitti:

    NII ETTÄ SIINÄ ON HYVÄ KAVERI!
    !

    ... v*ttua? 8o

    Enkai mä oo tehny mitään?

    Äänestä

  • Miss Kita kirjoitti:

    ... v*ttua? 8o

    Enkai mä oo tehny mitään?

    .. et vaikuta yhtään Lady Awalta! Olisikohan kyseessä pelkkää feikkausta?

    Äänestä

  • Miss Kita kirjoitti:

    .. et vaikuta yhtään Lady Awalta! Olisikohan kyseessä pelkkää feikkausta?

    jos työ rekisteröityisitte, ni ei tarttis arvuutella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KITA 2 kirjoitti:

(otsikko)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu