Rave mempers klubi hakee päsylipu myyjää (edutajia, accentteja).
Osta valmis lippurulla ja myy ja tienaa credittejä. Kätevä rullasta revittäävä licenssi lippu.
1kuva!!
http://www.kelopukki.fi/kuvat/wcpaperi.JPG
Pää syy lipu oiceuttaa vuodeksi pelaman. pyramidiorganisatsiooni peliä (P2L).
Osta valmis lippurulla ja myy ja tienaa credittejä. Kätevä rullasta revittäävä licenssi lippu.
1kuva!!
http://www.kelopukki.fi/kuvat/wcpaperi.JPG
Pää syy lipu oiceuttaa vuodeksi pelaman. pyramidiorganisatsiooni peliä (P2L).
Vastaukset 12
Vanhimmat
Taitaa tehdä niin.
Kannattaisi ehkä poistaa samantien. Miten ihmeessä kukaan voi ottaa meitä vastustajia vakavasti, jos käyttäydymme tavallasi?
Eikä jo riitä että yli neljäkymppinen ada käyttäytyy kuin pikkulikka ja mikkopa kuin uhmaikäinen kakara.
Alkaa tämä vastustajien sakki olemaan kuin mikäkin kersalauma.
".._meitä_ vastustajia vakavasti, jos käyttäydymme tavallasi?"
Heh, "meitäpä" hyvinkin.
Mutta näinhän move juurikin tekee, myy pyramidipelin osallistumismaksuja. Ei se MEIDÄN vika ole. Valita sinne ylälinjallesi, hehän toiminnasta vastaavat (ja vastaavat siitä peräti oikeudessa).
Tämänkertaisessa kuppi nurin ohjelmassa näemme kuinka lipevä verkostoija selittää ettei kyseessä ole verkostomarkkinointia. Hän naamioituu sammakkomiehen asuun ja päästelee suustaan sammakoita. Naamion takaa paljastuu joulukuppis.
Joskus ainoa keino on saada ihmiset ajattelemaan asioita on parodisoida, mutta aine ei sekään riitä..
Raven licencci verrattuna Moven vastaavaan?
-Paperia molemmat
-Tekstiä molemmissa
-Voi laittaa roikkumaan seinälle
-Jos bisnes menee päin pe*settä, ei syytä huoleen!
Raven omassa on todellinen vuoden eko-teko! Voi käyttää sen uudelleen vuoden jälkeen toisessa tarkoituksessa, jossa sen todellinen arvo tulee esille. Moven oma on vuoden jälkeen ihan turha, ..tai no,.. ainakin epämukava!
... hyvä idea. Voisko tollasen lippuautomaatin laittaa sinne Turun käräjäoikeuden salin ovenkarmiin? Myytäis verkostomarkkinointiperiaatteella lippuja Moven oikeudenkäyntiin. Tulis meinaan rahhoo ovista ja ikkunoista loistavalle Teamillemme.
Ja mitaan ette voi...
aktivointiin taivu...
noitten oikeu... siis Moven laillistamis eventin lippujen myynnin ylälinjan kautta suoraan pakolla. Jokaisen ed... agentin on ostettava 3 lippua. Liput myydään pakettina 3:n päivän liput edulliseen 185€:n/ed..agx3 hintaan. Mahdollisista lisäpäivistä 40€/pvä, liput myydään ovelta saapumisjärjestyksessä. Muistakaa ed..agentit tulla sankoin joukoin paikalle (tai ette menesty). Niitä ed...agentteja, jotka eivät vielä ole päässeet pois oravanpöyrästä kehoi...velvoitetaan ottamaan normityöstään lomaa oikeu... siis Moven laillistamis eventin ajaksi!
http://irc-galleria.net/channel.php?channel_id=1956431
Nyt just tai ainakin pian, kohta, tulevaisuudessa kaikki liput pääkäsittelyyn, anteeksi siis Moven laillistamis EVENTTIIN ovat loppumassa. Pitäkää kiirettä, varatkaa ja MAKSAKAA liput nyt HETI.
ei oikein lähe noi juttus. wc-paperi maksaa kaupassa 2egee 6rullaa. miks kukaan ostais 100€?
sitäpaitsi lisenssi on arvokas. siinä on vesileima. et taida edes tietää mitä se tarkoittaa. kannattais ottaa selvää ennenku alkaa huuteleen.
... vesileiman viimeistään ainaskin silloin kun vetäsee sen arabialaisesta alas. Lisäksi siihen tulee vielä DNA-tunnistinkin. Että revipä vaan siitä WC-paperista suikale ja testaa.
Ja mitaan ette voi...
Teeejve ennustaja!
Teet hyvät tuotot! kiinnostaako raha lähde mukaan:
Leimaamme li senssi pääcylipu siihe päälle ja yks pala on niinku lipppu! helppo repiä, repi rahhaa! Jos juku maksa lisenssistä niin se on pääsylippu ei se paperi, kuka maksaa pääsylippusta(lokuva, vr), useimmin pienempi paperi pala normaalisiti vielä enemmän!