Lottopotti jälleen

61441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kummatin kommunistilta

Äänestä
  • SE on se Saloisten sossu joka voitti !

    Äänestä

  • Saloisiin meni kirjoitti:

    SE on se Saloisten sossu joka voitti !

    Se oli mun emäntä joka voitti. Lähetään jouluksi muuten reissuun ja tullaan vasta kun ilimat lämpiää. Hyvää joulua vaan köyhät

    Äänestä

Huvittaa kun täällä kaikki tuntuvat tietävän minnen se potti meni. Tässä on faktaa: Antinkankaalle päsähti muutama satta tuhatta egee

Äänestä
  • Analle meni

    Äänestä

Kaukaana Ohi Kun Ajethin Kävästiin Puotis Emme Edes Käytny Raahes Nää Sannoi Olis Reipas Kiilometri Raahees Tulemme Käymähän

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Raaheen kirjoitti:

http://www.raahe24.net/24raahe_uutiset/uutis.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu