Minulla tullut parin päivän ajan kakkaamisen yhteydessä "limaa jossa vähän verta" mistä voisi johtua?
vatsahaava,peräpukamat vai voiko lääkkeet aiheuttaa?
syön 12 tablettia päivässsä.
Deprakine,keppra ja rivatril.
Vähän myös välillä kirvelee ja tuntuu että ilmavaivoja tulisi melkein koko ajan ;)
vatsahaava,peräpukamat vai voiko lääkkeet aiheuttaa?
syön 12 tablettia päivässsä.
Deprakine,keppra ja rivatril.
Vähän myös välillä kirvelee ja tuntuu että ilmavaivoja tulisi melkein koko ajan ;)
Vastaukset 2
Vanhimmat
ärsyyntynyt maha reagoi näin,kokeile a-piimää,jos auttais,ookko syöny asperiinia,seki puhkasee enne pitkää mahan t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Lääkärille. Arvailu ei auta mitään ja mikään ei puhkaise mahaa.
Tutkia on kuitenkin hyvä, mutta ei syytä paniikkiin.
Näin Joulun aikaan, me syödään rosollia ja punajuuria. Punajuuri on sellainen , että siitä lähtee väriä ja sitä voi myöskin luulla että on verta. Jos sitä on syönyt, se tasan tarkkaan on punajuuren väriä. Muussa tapauksessa , lekuri.