Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

charlton

Noh niin tietysti .Taas toi liigagup näytti.Kysymys kuuluukin onko Charlton liigapaikan arvoinen joukkue kun menee häviämään 2tason joukkueelle.Voi V....... Siinä kaatu yks voitto taas.
2197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pelaa järjellä eikä sarjatulokoilla

Äänestä

cup on aina cup. ja tuskin charlton tuota putoamistaan kauheesti suree kun ottaa huomion niiden sarjatilanteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jw58 kirjoitti:

Noh niin tietysti .Taas toi liigagup näytti.Kysymys kuuluukin onko Charlton liigapaikan arvoinen joukkue kun menee häviämään 2tason joukkueelle.Voi V....... Siinä kaatu yks voitto taas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu