Mitä kannattaa veikata, sunnuntaina meni yhdellä maalilla 160 000 ohi nyt tarttis voittaa. Mitä aiotte veikata.
Supermoniveto 2
vinkkejä
91165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
SuperMoniveto 2, JALKAPALLO
1. NEWCASTLE - CHELSEA
2. TOTTENHAM - SOUTHEND
3. LAZIO - INTER
4. REAL MADRID - RECREATIVO
Pelaaminen päättyy ke 20.12. klo 21.25
Itse pelaan ainakin Newcastlen voittamaan, mutta hyvin useinhan olen väärässä. Eli Chelsealle siis rumat voittoluvut ;) White Hart Lanen Carling Cup matsi saattaa olla yllättävän tiukka..
ei myö vihjata ennää. lähetään havajille pelaamaan poukkeria.
on todella suuri mahdollisuus voittoon nyt, kun pari "vinkkaajaa" lupasi jättäytyä leikistä pois.
Chelskialta puuttuu puolustuksesta porukkaa, tuskin drogba sentään on terryn tilalla. Kakkosmiehistö lähtee peliin, Newcastle taasen joutuu pelaamaan niillä, mitä on jäljellä.
Realin peli saatetaan peruuttaa, vaikken siihen usko. Luulen, että tulee kotivoitto. Itse jättäisin sekä recreativon että newc nollille, vaikka newc saattaa voittaa. Totta puhuen laitan sille maalimerkintöjäkin, ihan vaan varmuudeksi. Southend voitti manun, mutta en usko tottenhamin kaatuvan. Syy --> en viitsi pelata niin epävarmaa riviä, vaikka voin vinkata silakan ja akan sijasta: southend 1,2,3 tottenham 0,1.
Lazion voittoon en usko, vaikka roma kaatuikin. Loppupeleissä Roma oli pikkasen parempi, mutta joskus menee reisille.
mun rivit ilmestyy, jos ilmestyy, myöhemmin.
Tänne päin pienillä kertoimilla:
1. NEWCASTLE - CHELSEA
Koti: 0 1 2
Vieras: 0 1
2. TOTTENHAM - SOUTHEND
Koti: 2 3 4
Vieras: 0
3. LAZIO - INTER
Koti: 0 1
Vieras: 2 3 4
4. REAL MADRID - RECREATIVO
Koti: 1 2 3
Vieras: 0 1
poistettu: X
Rivejä: 540 kpl
Panos: 0,05 €
Hinta: 27,00 €
Alkuperäinen hakurivi meni jotenkin:
012-012 x pois
2345-0
0-2345
012-012 x pois
Kertoimia olisi ollut sitten ihan mukavasti vaikka eläkkeelle jäämiseen...
Newcastle - Chelsea 2 - 1
Tottenham - Southend 0,1,2 - 0
Lazio - Inter 0,1,2 - 0,1
Real Madrid - Recreativo 2,3,4,5 - 1
Kyllä sen täytyy olla nyt Interin peli, tekisi vaan lisää maaleja.
Selssealaan ei oikein tänään usko riitä, sen enempää kuin Realiinkaan. Perskele jos pelaavat sopupelin parin fanin kuoleman takia.
20 suomalaista veikkaajaa kuoli viinaan Espanjan sopupelin takia...
on realin maalit. Menee kaikkien laput vituralleen, kun on pakko saada käännetyksi 2-1
mun lappu mukaan lukien.
Sinne män, mutta ei se mitään. Tottenham - Southend - matsin haistelin näköjään ihan hyvin. 0-0 tilanteessa vieläkin. Recreativo pelaa varmasti kuolleille faneillensa ja saattoi saada onnettumuudesta jopa lisälatauksen illan matsiin? Makoisasti 0-2 näyttää päättyvän.