semmosta vaan, että kuuria takana kohta kolme kuukautta ja tuloksia ei juuri ole. tietysti iho vähän kuivunu ja sitä myötä suurimmat näppylät kuivunut pois mutta tonne selän puolelle muodostuu vielä aikamoisia vuoria/vuoristoja ja kuurikaan ei jatku enää ku reilun kuukauden.. et pitäskö ilmottaa lekurille et voisko jotenkii hoitoo tehostaa tai pidentää vai vieläkö on mahdollista päästä siloposkien listoille..?
Roasta taas vaihteeks
normijamppa
3617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voi olla, että annostukseni on liian pieni. Suosittelen, että soitat lääkärillesi ja keskustelet asiasta. Luultavasti kyse on liian pienestä annoksesta, jos ei ihosikaan ole kunnolla kuivunut.
Minkäs kokoinen olet? Itse harkitsin roa kuuria mutta lääkäri sanoi että minun kokoisella kaverilla se olisi noin 9kk kuuri. pituus 182 ja painoa 86-90kg suht lihaksikas kroppa.
Itsellä alkoi tuloksia näkyä vasta 4kk kohdalla, ja selkään muodostui finnejä vielä reilusti kuurin jälkeenkin. Kuurista on nyt 5 kk aikaa ja nyt selkä alkaa olla siedettävän näköinen. Eli kärsivällisyyttä. Aika yksilöllistä tämä kuitenkin taitaa olla.