Hyvää ja Rauhallista

ja onnellista uutta vuotta 2007 kaikille Haapaveen Keskustalaisille, vasurit ja kokoomus laiset tulkaa järkiinne.
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vain kiihtyvän jätesotapäätöstesten julkistuttua joulun jälkeen.

Äänestä

jo abc..llä. Emme ole kepuleita, vasureita emmekä kokoomukuksia, olemme VIISAITA. Kerhoon ei oteta ennenku jäsenkirija on poltettu kaasuliekillä abc n ikkunan etessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joulua kirjoitti:

ja onnellista uutta vuotta 2007 kaikille Haapaveen Keskustalaisille, vasurit ja kokoomus laiset tulkaa järkiinne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu