Fiksun oloinen nainen

tämä Kuronen äskeisessä Pressiklubissa. Matti-reppana säikähti liian nopeaa toimintaa, vai olisko ollut vain p****n perässä.
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

varmaan sullekin :) Ihanan näköinen nainen, nami :)

Äänestä
  • on mutta nyt minä lähden kiksauttamaan yhtä hyvän näköistä uutta tipua siinen isoon kainaloon!

    Se riittää hurmaukseksi, nykyään kun sanoo vain että; "Minä olen keskustalainen!"

    Äänestä

siinä sulle nainen jos kerran noin tykkäät. Mitä turhia Mattia murehdit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Politiikan penkkiurheilija kirjoitti:

tämä Kuronen äskeisessä Pressiklubissa. Matti-reppana säikähti liian nopeaa toimintaa, vai olisko ollut vain p****n perässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu