HUHU

Hauhtonen ja Tepsi neuvottelee loppukauden ja ensikauden sopimuksesta. Sutela ja Lehto on neuvottelut.
91254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Olisi upea homma. Omat kasvatit takaisin.

Äänestä

Sinnehän ne kaikki.

Äänestä

Pelaajia hankitaan, kun rahat on loppu?

Äänestä
  • Olet ilmeisesti Sutela/Kasi jos kerran niin hyvin tiedät, että rahat on loppu? Ei kannata jokaista keskustelupalstalta lueetua juttua uskoa.

    Äänestä

  • kkkkk kirjoitti:

    Olet ilmeisesti Sutela/Kasi jos kerran niin hyvin tiedät, että rahat on loppu? Ei kannata jokaista keskustelupalstalta lueetua juttua uskoa.

    itse, ettei voinut kieltäytyä, kun Humlista tehtiin hyvä tarjous, koska seuran talous on retuperällä!

    Äänestä

  • sutela kirjoitti:

    itse, ettei voinut kieltäytyä, kun Humlista tehtiin hyvä tarjous, koska seuran talous on retuperällä!

    Kerro mulle koska sutela on sanonut talouden olevan retuperällä? Jatketaan sen jälkeen keskustelua.

    Äänestä

  • kkkkk kirjoitti:

    Kerro mulle koska sutela on sanonut talouden olevan retuperällä? Jatketaan sen jälkeen keskustelua.

    Lehti nimeltä turkulainen niiltä ajoilta kun Huml lähti. En tarkkaa päivämäärää muista. Sanoo siinä, että se keväällä otettu laina muodostui ongelmaksi!

    Äänestä

Brandon Reid ja Jay Harrison. Tämmöisiä Sutela ja kumppanit katsastaa Spengler-cupissa. Sentteri ja pakki.

Äänestä

Oli Kanadan paras pelaaja Moraa vastaan eilen Sprengler-cupissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tois puol jokkee kirjoitti:

Hauhtonen ja Tepsi neuvottelee loppukauden ja ensikauden sopimuksesta. Sutela ja Lehto on neuvottelut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu