onko hyvät mahdollisuudet?;)))
LeijonaN ja oinasM?
3
703
Vastaukset
- ellu9
Hei kyllä on hyvät mahdollisuudet kummatkin merkit ovat tuli sieluja.Mutta erimielisyyttäkin ilmenee koska oinas mies on erittäin mustasukkainen leijona naisestaan ja toisin päin.
Mutta rakkaus on tulista ja kiihkeää ainakin oli meillä kun sitä viellä oli:)- Jellona naaras
Kyllä Leijona nainen ja Oinas mies tulee oikein hyvin juttuun,ainakin meillä toimii.Oinas mieheni ei ole kyllä yhtään mustasukkainen,mutta minä kyllä olen.Oinas miehelle täytyy antaa tilaa ja sitten sitä ei pidä ahdistella eikä sen kanssa kannata riidellä kun se ei johda mihinkään.Minulla on kokemusta Oinas miehestäni melkein kolmen vuoden ajalta.Kummatkin on parhaimmillaan kun kummatkin saa jonkin verran vapautta myös toisiltaan.Oinas mies pitää henkeen ja vereen omiensa puolta ja on erittäin huolehtivainen isä.
- lejjjjona
on hyvät mahikset:)!mulla ainakin hyvää kokemusta.tulisia tosin ollaan molemmat ja aika mustasukkasia!ja riitely on aivan turhaa,molemmat vaan huutaa ja lopulta ei edes tiedä mistä riita alkanut!ja toi mun oinasmies on sellanen että räjähtää hetkessä mutta minuutin päästä ei edes muista koko riitaa.itse kyllä harmi vaan mietin niitä hiukka pidempään.nyt kun tuntenut jo jonkun aikaa niin yrittänyt antaa mennä oinaan oikkuilut toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos niin riitaa ei edes synny.se vaan on niin pirun vaikeeta kun on itsekin niin tulinen että tekee mieli väittää vastaan!:D vaikka välillä menee tosissaan hermo niin muu aika on kyllä niin ihanaa etten sitä mihinkään vaihtaisi:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231732
NO NIIN !!!
Totuus Ukrainan sodan todellisista ja oikeista juurisyistä alkaa nyt näköjään paljastua lopultakin. https://www.youtube6811644Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881467Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1651343Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1231298Trumpin hallinto hiljentää mediaa USA:ssa
Tuo paskahallinto on sananvapauden vihollinen, vaikka Vancen idiootilla oli otsaa syyttää eurooppalaisia sananvapauden p3221294- 431258
- 251195
- 671155
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.611142