Ensimmäinen joulu..

eikä tää tunnu sen ihmeellisemmältä kuin aiemmat jolloin olin viellä kristitty.
1305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä olen tässä ihmetelly, miksei Joulu tänä vuonna tunnu Joululta, mutta nyt mä sen tajusin: erosin kirkosta viime vuodenvaihteessa. Siitä sen täytyy johtua ja mä syytin stressiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakanana.. kirjoitti:

eikä tää tunnu sen ihmeellisemmältä kuin aiemmat jolloin olin viellä kristitty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu