Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

hakkaavat

minua on alkanut häiritsemään kun mieheni vetelee minua takaapäin,hänen suuret hakkaavat pallinsa.kun hän oikein vauhdilla lykkii niin pallit iskeytyvät voimalla takapuoleeni niin että pylly on aina kuin ruoskinnan jäljiltä.en oikein asiasta kehtaa hänelle mainita mutta kohta alkaa olla takapuoli jo niin arpikudoksen peitossa että jotain asialle on tehtävä.
96505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuinka ne voi takaapäin vetäessä hakata , miehelläsi tiettävästi sitten pussit varren yläpuolella.
Kirjoita VEIJO jotain muuta

Äänestä
  • hyvä huomio

    Äänestä

  • Kiku-Jortikka kirjoitti:

    hyvä huomio

    Et oo tainnu olla koskaan yhdynnässä..ainakaan takaapäin. Minulla on jonkinverran kokemuksia isoista palleista...ja vitut ne mitään persettä verille hakkaa! Päinvastoin kun minuun tullaan takaa ja lujaa pallit kyl hakkaa klitoriksen seutua ja se tekee TODELLA hyvää!

    Äänestä

Toi on provo,tai nainen on hullu!

Äänestä

kyllä ne kivekset vaan hakkaavat.kokeiltu taas tänä aamuna.no okei,ei ihan pakaraan vaan reiteen.tai keksikää itse mikä osa se naisihmisessä on.mutta hakkaavat kuitenkin kiusallisesti.onko muilla vastaavaa ongelmaa?

Äänestä
  • Ei sentään nilkkaan hakkaa,niin että akillesjänteeseen käy...

    Äänestä

tää on varma provo!kenenkään pallit ei semmosta menoa kestä.keksi jotain muuta.

Äänestä

Eikö voisi ajatella,että semmoset kivekset
leikattais pois ?Varmaan paranisi perseesikin.

Äänestä

reiden ympäri kiertäen perseeseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiwekset kirjoitti:

minua on alkanut häiritsemään kun mieheni vetelee minua takaapäin,hänen suuret hakkaavat pallinsa.kun hän oikein vauhdilla lykkii niin pallit iskeytyvät voimalla takapuoleeni niin että pylly on aina kuin ruoskinnan jäljiltä.en oikein asiasta kehtaa hänelle mainita mutta kohta alkaa olla takapuoli jo niin arpikudoksen peitossa että jotain asialle on tehtävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu