Järjestetään laaja keräys!

Järjestetään Bushille näytösluontoinen oikeudenkäynti ja tuomitaan hänet ja hänen perheensä kuolemaan rikoksista ihmisyyttä vastaan.

Kerätyillä varoilla palkataan sitten iskuryhmä toteuttamaan oikeuden päätös!
11227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Rauski parka viiden miljoonan asukkaan kääpiövaltiosta kuvittelee olevansa aika herra!

Buhahahhahahahahaaaaa!

Äänestä
  • Ei Bushin eliminointiin tarvita kuin muutama asiaansa vihkiytynyt.

    Sama se, vaikka olisivat Pietarista, jossa muuten on tänä päivänä parhaat ammattitappajat.

    Äänestä

Bushin kuolema ei tule muuttamaan USA:n politiikka. Pakonomainen Bush-viha on lapsellista eikä auta Amerikan kukistamisessa. Itse asiassa edullisempaa on antaa Bushin pysyä loppuun asti vallassa, koska hänen virheensä ja typeryytensä heikentävät USA:ta jatkuvasti.

Äänestä
  • signaalin siitä millaisessa maailmassa me haluamme elää.

    Bush on murhaaja siinä kuin Hitler konsanaan. Tuollaiset hirviöt on surmattava!

    Äänestä

  • oikean kirjoitti:

    signaalin siitä millaisessa maailmassa me haluamme elää.

    Bush on murhaaja siinä kuin Hitler konsanaan. Tuollaiset hirviöt on surmattava!

    Saadaan sitten hirteen tahi ei!

    Äänestä

  • terroristina! kirjoitti:

    Saadaan sitten hirteen tahi ei!

    Bush tappaa islamisteja. Se on jokaisen kristityn velvollisuus. Islamistit on hävitettävä maailmasta ennen kuin ne hävittävät meidät. Kukaan kristitty ei voi sietää islamisteja eikä jakaa kaupukiaan heidän kanssa. Syy on selvä: Islamistit opettavat lapsensa sylkemään lastemme päälle. Se ei voi enää jatkua. Kannatan nyt suoraa ja tehokasta toimintaa islamisteja vastaan myös Suomessa. Nyt kaikki edellytyksen ovat olemassa. En kannata, että Suomesta tehdään haloslaisten johdolla islamistien reservaattia. Islamistien vallankaappaushankkeelle on tehtävä loppu heti alkuunsa. Jokainen on oman onnensa seppä. Ei ole meidän vika, että somalit ovat niin tyhmiä, että rupesivat muhamettilaisiksi. Heidän on aika maksaa tyhmyydestään.

    Äänestä

Bush on hyvä mies. Se näyttää islamisteille, mistä kana kusee. Nyt Bush on laittanut Somaliankin järjestykseen ja se on todella hyvä asia. Somaliaa ei enää ole. Iloitsen siitä.

Äänestä
  • Eivät nämä psykopaatit mitään hyviä miehiä ole. Kädet veressä molemmilla.

    Äänestä

Rahaa on jo tulossa täältä!

Äänestä
  • hakemassa, punikki?

    Äänestä

  • fattasta kirjoitti:

    hakemassa, punikki?

    Kaikki ovat sinun mielestäsi punikkeja vai?

    Taidat ollakin aika sälli!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Rauski R kirjoitti:

Järjestetään Bushille näytösluontoinen oikeudenkäynti ja tuomitaan hänet ja hänen perheensä kuolemaan rikoksista ihmisyyttä vastaan.

Kerätyillä varoilla palkataan sitten iskuryhmä toteuttamaan oikeuden päätös!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu