kannabis ja intti

olen menossa tammikuussa 8 päivä inttiin ja poltin jouluna kannabista. tietääkö kukaan tehdäänkö sielä lääkärintarkastuksen yhteydessä huumetestit? ja jos tehdään niin kusenkohan minä plussat? jouluna poltettiin pari jointtia tyttöystävän kanssa puokkiin ja viikolla ennen joulua polteltiin n.2 grammaa lätkää puokkiin.
31193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja ennen kun poltettiin sitä lätkää niin olin yli 2kk polttamatta

Äänestä

yleensä ei tehdä

Äänestä

Huumekoirat ovat haistelemassa käyttämättömiä huumeita. Yleisiä testejä ei ole, sillä niihin vaaditaan testattavan suostumus (testattavat arvotaan). Testistä kieltäytyminen katkaisee tien AUKiin. Tosin tätä valttia ei yleensä kannata käyttää, sillä turhaan joudut silmätikuksi. AUKista kieltäytymiseen on omat menettelytapansa mutta niistä ei enempää tällä palstalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ddddaaaaa kirjoitti:

olen menossa tammikuussa 8 päivä inttiin ja poltin jouluna kannabista. tietääkö kukaan tehdäänkö sielä lääkärintarkastuksen yhteydessä huumetestit? ja jos tehdään niin kusenkohan minä plussat? jouluna poltettiin pari jointtia tyttöystävän kanssa puokkiin ja viikolla ennen joulua polteltiin n.2 grammaa lätkää puokkiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu