Uskokaa nyt, Windows Vista ei ole ripattu versio MacOS X:stä, ei ole, ei ole, ei ole...
http://www.youtube.com/watch?v=TaIUkwPybtM
http://www.youtube.com/watch?v=TaIUkwPybtM
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nauroin...
Vaikka tuo video onkin tehty pilke silmäkulmassa, niin jos joku sen erehtyy tosissaan ottamaan, kannattaa tutustua Longhornin varhaisversioihin ja sen aikaisiin suunnitelmiin jo vuosia ennen kuin koko Tiger oli pihalla. Sinällään täysin järjetön ajatuskin että pitäisi muuttaa ja väkisin kehittää täysin poikkeavia käytäntöjä vain sen takia että kilpailija on saanut tuotteensa aikaisemmin markkinoille
ihmettä se MS on oikein kupannut nämä vuodet, koska käyttiksen tekoon on mennyt huomattavasti enempi aikaa kuin Applella? Olisi luullut että MS:llä on käytettävissä huomattavasti enempi rahaa ja muitakin resursseja kehitystyössä kuin Applella. Taitaa pohja olla niin huono. että sen paikkaamiseen menee turhaa aikaa ja rahaa.
Ei ole kukaan myynyt MS:lle käyttistä, jostainhan se pitää kopsata. Yhtäänhän ne ei ole vielä koodanneet. MS DOS ostettiin samaten kuin NT Digitalilta.
ku ei pääse lähellekään Macin tasoo
matkinut Applea,kun on Vistaa kehittänyt!!.
Epäonnistunut klooni on Vista!!.
haettu ideoita muista käyttiksistä mutta ei se klooni ole
Kyllähän tämä tiedettiin, mutta DirectX ei ainaskaan ole kopio ;)
loistava! :)
Jos verrataan kuinka paljon open officeen on kopioitu microsoft officesta ja kuinka paljon linuxeihin on lainattu windowsista niin yksi shakkipelin kopiointi on aika pientä.