Rehellisesti?

aaz

Mitä ajatuksia herättää 22-vuotias nainen joka ei ole koskaan edes suudellut?

8

2545

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • - - -

      no ei ainakaan mitään negatiivisia ajatuksia, jos sitä pelkäsit. ite oon 22-vuotias mies ja ensisuudelmani koin vuosi sitten. Mut täytyy kyllä sanoa, että hyvää kannatti odottaa!

    • ole ainoa

      Terve, minulla vähän samankaltainen tilanne. Olen 25, eli sinua jopa pari vuotta vanhempi. Ongelmani ei ole se, etten ole koskaan suudellut; koin ensisuudelmani (joka kesti noin tunnin, tietysti tauot mukaanluettuna) 17-vuotiaana, mutta ongelmani on se, etten ole sen jälkeen suudellut ketään (eli yli seitsemään vuoteen!!). Itse olen sellainen, etten suutele ellei minulla ole tunteita, koska mielestäni suutelu ei ole niin hauskaa puuhaa. Ja tämä ensisuudelmani antaja oli sellainen, joka asetti riman liian korkealle, ja jonka perään haikailin parin vuoden ajan. Nyt olen unohtanut, miten suudellaan, joten kynnys suudella ketään kasvaa, koska kyllähän tämän ikäisen luulisi jo osaavan suudella...

    • Tosiko?!

      etkö oo todellakaan ennen suudellut!? siis tuo on aika sairasta (ei millään pahalla) mut ku on jo yli 20 eikä oo ikinä suudellu!!!!??? Hei nainen, hanki itteles mies!!

      • tapaus olet

        Ei taida siellä olla kaikki kotona! Sori vaan.
        Mutta ikään ei voi sitoa tuolla lailla kokemuksia, että mihin ikään mennessä pitää olla mitäkin kokeillut!
        Taidat olla joku 15v teini tai muuten vain et ole kypsynyt ajatusmaailmaltasi. Mutta usko vain, ikä ja elämänkokemus saa sinutkin ymmärtämään tämän asian niinkuin se kuuluukin, eli fiksusti.
        Minä olisin kolmikymppisenä mieluummin kokematon vielä seksin saralla kuin suvaitsematon ja noin lapsellisesti ajatteleva yksilö.


    • Suutelija

      Herättää pelkästään positiivisia, jännittäviä tunteita. Herättää halua olla se ensimmäinen suutelijasi.

      • aaz

        No hyvä ettei ainakaan mitään huonoa. Ärsytti vain, kun eräs uusi tuttavani oli aivan hämillään kun kerroin, ja hän kysyi: "Siis ihanko oikeesti et ole?" ja toljotti kuin olisi mörön nähnyt. Phöh.


    • rehellisesti!

      Vain positiivisia ajatuksia herätät!
      Joku todella onnellinen mies jonain päivänä saa sen vielä tehdä. Mutta pidäthän huolen, että hänen aikomuksensa ovat puhtaat.
      Oikeastaan täytyy sanoa ihan rehellisyyden nimissä, että olen kateellinen sinulle. Olisinpa minäkin ollut yhtä kokematon, kun tapasin oman rakkaani, olisi ollut jotain kaunista annettavaa hänelle. Miehet rakastuessaan TODELLA arvostavat sellaista lahjaa naiseltaan!! Usko vain. Olen 24v neitonen, mutta jutellut niin monien miesten kanssa, että voin sen heidän puolestaan sinulle vakuuttaa.
      Monet tosin haluaisivat (jos tietäisivät kokemattomuutesi) korkata sinut mielellään muuten vain :( Niin kuin varmaan tiedätkin. Eli olethan varovainen, ja ole ylpea että olet pitänyt itsesi vieläkin koskemattomana! Oikeasti!
      Eikä sinulla todellakaan ole mikään kiire kun miettii, että on koko loppuelämä aikaa sitten sekstailla, kun se oikea mies löytyy ;) Nimittäin satunnaisista kerroista siellä täällä vain sen takia, että olet neitsyt, ei tule muuta kuin hyväksi käytetty olo. Ja rakastunut mies haluaa myös sinun nauttivan :D Eli kyllä sinäkin ensi suudelmasi saat, ajallaan.
      Kaikkea hyvää sinulle! :)

    • S4D_4Ng3L92222222222

      Ei oikeastaa minkäänlaisia. Mä oon 14wee enkä oo kertaakaa pannu ketää minkälaisia ajatuksia herättää?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      254
      7617
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      147
      4018
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      123
      2251
    4. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      26
      1727
    5. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      47
      1540
    6. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      33
      1412
    7. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      342
      1224
    8. Miksi et voi tutustua minuun irl?

      Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
      Ikävä
      141
      1022
    9. Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!

      Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä
      Suomalaiset julkkikset
      8
      993
    10. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      135
      978
    Aihe