Mitä ajatuksia herättää 22-vuotias nainen joka ei ole koskaan edes suudellut?
Rehellisesti?
8
2540
Vastaukset
- - - -
no ei ainakaan mitään negatiivisia ajatuksia, jos sitä pelkäsit. ite oon 22-vuotias mies ja ensisuudelmani koin vuosi sitten. Mut täytyy kyllä sanoa, että hyvää kannatti odottaa!
- ole ainoa
Terve, minulla vähän samankaltainen tilanne. Olen 25, eli sinua jopa pari vuotta vanhempi. Ongelmani ei ole se, etten ole koskaan suudellut; koin ensisuudelmani (joka kesti noin tunnin, tietysti tauot mukaanluettuna) 17-vuotiaana, mutta ongelmani on se, etten ole sen jälkeen suudellut ketään (eli yli seitsemään vuoteen!!). Itse olen sellainen, etten suutele ellei minulla ole tunteita, koska mielestäni suutelu ei ole niin hauskaa puuhaa. Ja tämä ensisuudelmani antaja oli sellainen, joka asetti riman liian korkealle, ja jonka perään haikailin parin vuoden ajan. Nyt olen unohtanut, miten suudellaan, joten kynnys suudella ketään kasvaa, koska kyllähän tämän ikäisen luulisi jo osaavan suudella...
- Tosiko?!
etkö oo todellakaan ennen suudellut!? siis tuo on aika sairasta (ei millään pahalla) mut ku on jo yli 20 eikä oo ikinä suudellu!!!!??? Hei nainen, hanki itteles mies!!
- tapaus olet
Ei taida siellä olla kaikki kotona! Sori vaan.
Mutta ikään ei voi sitoa tuolla lailla kokemuksia, että mihin ikään mennessä pitää olla mitäkin kokeillut!
Taidat olla joku 15v teini tai muuten vain et ole kypsynyt ajatusmaailmaltasi. Mutta usko vain, ikä ja elämänkokemus saa sinutkin ymmärtämään tämän asian niinkuin se kuuluukin, eli fiksusti.
Minä olisin kolmikymppisenä mieluummin kokematon vielä seksin saralla kuin suvaitsematon ja noin lapsellisesti ajatteleva yksilö.
- Suutelija
Herättää pelkästään positiivisia, jännittäviä tunteita. Herättää halua olla se ensimmäinen suutelijasi.
- aaz
No hyvä ettei ainakaan mitään huonoa. Ärsytti vain, kun eräs uusi tuttavani oli aivan hämillään kun kerroin, ja hän kysyi: "Siis ihanko oikeesti et ole?" ja toljotti kuin olisi mörön nähnyt. Phöh.
- rehellisesti!
Vain positiivisia ajatuksia herätät!
Joku todella onnellinen mies jonain päivänä saa sen vielä tehdä. Mutta pidäthän huolen, että hänen aikomuksensa ovat puhtaat.
Oikeastaan täytyy sanoa ihan rehellisyyden nimissä, että olen kateellinen sinulle. Olisinpa minäkin ollut yhtä kokematon, kun tapasin oman rakkaani, olisi ollut jotain kaunista annettavaa hänelle. Miehet rakastuessaan TODELLA arvostavat sellaista lahjaa naiseltaan!! Usko vain. Olen 24v neitonen, mutta jutellut niin monien miesten kanssa, että voin sen heidän puolestaan sinulle vakuuttaa.
Monet tosin haluaisivat (jos tietäisivät kokemattomuutesi) korkata sinut mielellään muuten vain :( Niin kuin varmaan tiedätkin. Eli olethan varovainen, ja ole ylpea että olet pitänyt itsesi vieläkin koskemattomana! Oikeasti!
Eikä sinulla todellakaan ole mikään kiire kun miettii, että on koko loppuelämä aikaa sitten sekstailla, kun se oikea mies löytyy ;) Nimittäin satunnaisista kerroista siellä täällä vain sen takia, että olet neitsyt, ei tule muuta kuin hyväksi käytetty olo. Ja rakastunut mies haluaa myös sinun nauttivan :D Eli kyllä sinäkin ensi suudelmasi saat, ajallaan.
Kaikkea hyvää sinulle! :) - S4D_4Ng3L92222222222
Ei oikeastaa minkäänlaisia. Mä oon 14wee enkä oo kertaakaa pannu ketää minkälaisia ajatuksia herättää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 244292
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333493Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543384Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu203328Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232910Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod282670Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1162350Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint122341MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142155Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S301766