Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TEPPO VOITTAA 1800e?

Näyttää tosi hyvältä täl hetkel et sillei hei! Taitaapi Tepi kuitata taas sellasen kivan potin et sillei hei!

http://tinypic.com/view/?pic=2lkrb6e



http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022444009
121322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

rivi taattua Teppoa hei!

Äänestä
  • Koita nyt ymmärtää, että ketään ei kiinnosta jos sä voitat jotain !

    Äänestä

  • TEPPO kirjoitti:

    Koita nyt ymmärtää, että ketään ei kiinnosta jos sä voitat jotain !

    Vähemmän vittuilua niin säkin oisit voinut peesaa Tepin rivin et sillei hei! Ei täällä oikein Tepikään jaksa enää päiväsaikaan vihjailla.

    Ois varmaan toi 1800e maistunu sullekin et sillei hei!

    Äänestä

Markkasen olisi hyvä pelata nyt sellainen nollapeli et sillei hei!

Onks kaikilla peukut pydes Stadin kundille et sillei hei!?

Äänestä
  • sulle peukkuja, iso voitto kyseessä hei! Ite oisin kyllä veikannut Vancouveria, joten on erittäin todennäköistä että Edmonton vie, ku mulla on nää pelit menny nyt päin persettä hei!

    Äänestä

Hienoa, tosi hienoa, MONA LISA:n hymy kalpenee, mutta sinä et tiedä miksi sanotaan että se hymyilee siinä taulussa? Ei se sen takia hymyile että se on raskaana ja kantaa tepin ukin ukkia, vaan se saa siitä poserauksesta 2 penniä? Se oli iso raha siihen aikaan, korjatkaa jos olen väärässä?

Äänestä

Voisiko Teppo mennä sen taustalta näkyvän kauniin naisen edestä, sinä sotket koko kuvan, tyttö on joku playboymalli mutta mikä siinä edessä on sotkemassa?

Paparazzit mielellään ottaa kuvia, mutta ne ottaa kuvia niistä sinun haaveista, kyllä minullakin oli KIZZ julisteita seinillä?

I` wanna be some body?

Äänestä
  • Vittuun tappoon tollaset !

    Äänestä

  • Saatana !

    Äänestä

  • ............... kirjoitti:

    Saatana !

    Näin se vaan menee!

    Äänestä

nämä turvan aukojat pelaisivat sinun antamia vihjeitä, kyllähän sananmiekalla voi hakata ja sitähän ne kateelliset tekevätkin. Hyvää jatkoa peleihin. Ota "kaurat" pois peleistä mistä me muut emme niitä saa. Alle 10 € sijoituksilla ja noin 5 kertoimisilla ei niitä oteta.

T: Jasu

Äänestä

edmonton -vancouver 2-6 eheheheheehehe

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


teppo.moi kirjoitti:

Näyttää tosi hyvältä täl hetkel et sillei hei! Taitaapi Tepi kuitata taas sellasen kivan potin et sillei hei!

http://tinypic.com/view/?pic=2lkrb6e



http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022444009

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu