Kellään kokemuksia velkaneuvonnasta?

Onko kellään kokemuksia velkaneuvonnasta tampereen seudulla?Myöntääkö ne lainaa ja kuinka nopeasti ne sen myöntää?Mun pitäs saada jostain 1000 euroa ja sillä olis maksettu kaikki vipit pois.
2867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

velkaneuvonnassa lainataan rahaa? ==D

Äänestä
  • siinä kunnan-sosku voi lainata rahaa velkoihin mutta aika kusessa pitää olla että antavat rahaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pulassa oleva kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia velkaneuvonnasta tampereen seudulla?Myöntääkö ne lainaa ja kuinka nopeasti ne sen myöntää?Mun pitäs saada jostain 1000 euroa ja sillä olis maksettu kaikki vipit pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu