Tässä minä taas ihmettelen olenko ainoa viisvitonen joka on yksin kotona katson tv:tä ja hups mukahdan jo ennen vuodenvaihdettä.Vanhan Kellari olisi ok mutta sielläkin on nykyisin vain seksin perässä juoksevia ja huippu tanssijoita.Ystävät ovat perheittensä parissa.
Tässä taitaa olla tulosssa yksi vanha ämmä joka narisee.HYVÄÄ UUTTA VUOTTA kaikesta huolimatta.
Tässä taitaa olla tulosssa yksi vanha ämmä joka narisee.HYVÄÄ UUTTA VUOTTA kaikesta huolimatta.
Vastaukset 11
Vanhimmat
En tiedä oletko ainut viisvitonen ketä viettää noin uutta vuotta. Mutta minä vietän, ja olen 19v ämmä
Myös ihan yksin....ei paikkaa minne mennä.
hauskaa...
39 v.
yksin myös ja kolkyt ja risat mies..ei paikkaa minne menne..ei kutsuttu minnekään.
ymmärrän kyllä jos on täysin yksin uutena vuotena,joten ei varmaan kovin kivaa ole. olemme mieheni kanssa ihan kahdestaan, ja koskaan ei ole kutsuttu mihinkään. olemme 40.v. vuotiaita ja ei kylläkään ole hinkukaan mihinkään, varsinkaan ravintoloihin.ihan tavallinen viikoloppu tämä uusi vuosikin on (jos nyt joitain lohduttaa)emme kuitenkaan miehen kanssa stressaa, vaikka kahdestaan ollaankin. tehdään pizzaa, juodaan punkkua ym. saunotaan ja käydään katsomassa muodon vuoksi ulkona raketteja...se siitä, ei kummempaa.
Yksin minäkin täällä tv kattelen. HYVÄÄ UUTTAVUOTTA KAIKILLE m38v
olen 31 ja vietän kai illan tv:n ääressä 2 siideripulloa seuranani...
Kaikesta huolimatta toivottelen hyvää uutta vuotta!
samoin 18wee likka vitun paska uus vuos yksin koton ei alkoholii vaa teevee ja sipsii limuu.. pläääh..
nelikymppinen yksin koiran kanssa. Tv:tä vahtaan ja pari lonkeroa illan kähmässä. Hyvää uutta vuotta kaikille yksinäisille, kilistetään toisillemme!
Heips
Minä olen myös yksin "juhlistamassa" alkavaa vuotta. Minnekään en saanut kutsua enkä yksin tahdo baareihin mennä.
Mutta oikein hyvää uutta vuotta 2007 meille kaikille yksinäisille.
Kippis sille ;)
Niin. Yksin täälläkin iltaa vietetään. Olen 43v. Miesystävä jätti kuukausi sitten. Ulkona käy älytön pauke. Ei huvita mennä katsomaan, ei huvita mennä kapakkaan. Hyvää uutta vuotta Meille kaikille.
21 vuotta ja yksin kotona. Mies on reissussa, lapsuuden kotiin en halua mennä. Kotona hillun, katsoin juuri leffan Sidottu. Oli söpö rakastelukohtaus, jos se yhtään lohduttaa. Sauna on päällä, kohta sytyttelen kynttilöitä ja itkeskelen yksinäisyyttäni. Jospa se tästä lähtisi paranemaan vuonna 2007?
En usko että on yhtään parempi olla yksinäinen 21 vee kuin yksinäinen viis vitonen. Yksinäisyys on aina yksinäisyyttä. Etenkin Uutena Vuotena, kun pitäisi pitää hauskaa. Kenelle minä toivotan hyvää uutta vuotta?? Teille, muut yksinäiset! Jos ei hauskaa niin ainakin muuten hyvää Uutta Vuotta 2007. Paljon rakkautta, rahaa ja onnea!!