Näyttää olevan jotkut menee liian syvällisesti keskusteluihin mukaan ja alkavat syyttelemään ketä sattuu mistä sattuu kirjoittelusta. Jos havaitset itsessäsi tällaista pidä taukoa niin asia voi korjaantua.
keskustelun vaaroja
12
996
Vastaukset
- Kuka olet?
Voisitko antaa jonkin vihjeen henkilöllisyydestäsi?
Saatamme nimittäin tuntea toisemme!minä olen ihan tavallinen ihminen. eipä mussa oo mitään kiinnostavaa.
Kerro sinä itsestäsi jospa vaikka minua alkaaisi kiinnostaa.- Tavallinen mies..
meyri kirjoitti:
minä olen ihan tavallinen ihminen. eipä mussa oo mitään kiinnostavaa.
Kerro sinä itsestäsi jospa vaikka minua alkaaisi kiinnostaa.No, alkajaisiksi kysyn tuon siviilisäädyn (kun nuo luuraavat pojat ovat niin tarkkoja tuon synninteon kanssa) :)
Tavallinen mies.. kirjoitti:
No, alkajaisiksi kysyn tuon siviilisäädyn (kun nuo luuraavat pojat ovat niin tarkkoja tuon synninteon kanssa) :)
tuo utelu ei saannut minua kiinnostumaan niin paljon, että paljastaisin itseäni. Kerro itsestäsi niin ehkäpä....
- (Salaper.....)
meyri kirjoitti:
tuo utelu ei saannut minua kiinnostumaan niin paljon, että paljastaisin itseäni. Kerro itsestäsi niin ehkäpä....
Olet varattu, niin minäkin. Eix varattu ole laatua, vai? Ei oo mikkään pervo tai outo....palataan
- Meyriiiiiiiiiiiii
(Salaper.....) kirjoitti:
Olet varattu, niin minäkin. Eix varattu ole laatua, vai? Ei oo mikkään pervo tai outo....palataan
Täällä yhä oottelen........ Missä ooooooooot?
- Oottaja pitkästyy
(Salaper.....) kirjoitti:
Olet varattu, niin minäkin. Eix varattu ole laatua, vai? Ei oo mikkään pervo tai outo....palataan
Miksi hylkäsit mun, saanko taas olla sun?
Meyriäää, meyriää, moonikaa (Salaper.....) kirjoitti:
Olet varattu, niin minäkin. Eix varattu ole laatua, vai? Ei oo mikkään pervo tai outo....palataan
Mulla on jo yks salarakas, en tarvi toista. sorry
j.jussiW-T kirjoitti:
yhteen tyytynyt?
lakkaa pottuilemaan minulle, ei sitä tiedä vaikka ollaan sukua ko kerta puolet H:vetisistä on ja olet itse kieltänyt parjaamasta sukulaisiasi.
- kuulo puheitako
meyri kirjoitti:
lakkaa pottuilemaan minulle, ei sitä tiedä vaikka ollaan sukua ko kerta puolet H:vetisistä on ja olet itse kieltänyt parjaamasta sukulaisiasi.
meyri sillä tällä meijän jussilla on semmonen
alemmuus kompleksi kuulin ABC.llä
On iso imemään ja pieni panemaan ja se vaivaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945198Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325976SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32315654Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16410791Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369481Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!309383Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858468Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426814Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476