LOPETTAKAA JO SE TULITUS!

LOPETTAKAA HETI SE ILOTULITUKSENNE, SE HÄIRITSEE NIIDEN UNTA JOTKA YRITTÄVÄT VIETTÄÄ NORMAALIA ELÄMÄÄ JA JOUTUVAT TÖIHIN MENEMÄÄN MYÖS 1.1.2007 KLO 9:00!!!!! PRKL KUN TAVOITAN YHDEN TULITTAJAN KIINNI!!!
151966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Mee ny nukkuu siitä rähjäämästä! On viä säkillinen tavaraa jaljellä..

Äänestä

grrrrrrrrrrrrr.... älä pilaa muiden juhlia! Mä meen aamuksi kello 7ään, eikä häiritse yhtään ilotulitukset, PÄINVASTOIN!

Äänestä

korvatulpat? Niitä saa apteekista eikä sen jälkeen paukuttelut pauku.

Äänestä

Syö pääs ahdasmielinen!

Äänestä

Se vaan joillekin on niin tärkeää tuo paukuttelu
....kävin tuossa tupakalla...ei ois tarvinnu kun muuteskin ol niin savusta joka paikassa...yök...
inhoon uutta vuotta....siis tätä juhlaa ja näitä raketteja ja pakkojuomista ja juhlimista..!!!

Äänestä
  • Mutta kun rakettien ampumine ON normaalia elämää, eli threadin aloittanut herra viettää epänormaalia elämää!!

    Äänestä

  • ootkos ihan tyhmää ilotulitus ei ole sitten ilmaa uuta vuotta joensuussa oli kiva ilotulitus lasketiin numerot yksi tellen 2 0 0 7 hieno ja sitten pamahti ilotulitus mahtavaa koka joensuu oli valkoinen olen ylpee siitä ett niillä jotka eivät mene töihiin niin ne juhlikoon ja ne jotka menevät niin pitää kestää tuo paukutus ;)

    Äänestä

AIJON MENNÄ KLO 3 YÖLLÄ POMMITTAAN RIVITALON LEIKKIKENTÄLLE PARI KASSIA RAKETTEJA JOISSA ON OIKEIN JYMY JYTÄYKSIÄ!

KAIKEN PARASTA ON SE ETTÄ ASUKKAIDEN MAKUUHUONEIDEN IKKUNAT SIJAITSEVAT AIVAN LEIKKIKENTÄN VIERESSÄ!!

EIKÄ KUKAAN VOI VALITTAA KOSKA RAKETTEJA ON LUPA AMPUA KLO 6 AAMUUN SAAKKA!

SINÄ KIUKKUINEN ANTIJUHLIJA TÄSSÄ SINULLE NEUVO: RAKENNA MÖKKI KESKELLE EI MITÄÄN JA MUUTA SINNE ASUUN NIIN EI TARVI KUUNNELLA ULKOPUOLISTA ELÄMÄÄ, AI NIIN ONHAN SIELLÄ LINNUT JOTKA VOIVAT VISERRELLÄ, NOH EHKÄ KORVATULPAT AUTTAVAT..EDES HIEMAN..;)

Äänestä

töissä olen eikä häirinnyt raketit!!! yheksältä johan vapaapäivänäkin on hereillä tuohon aikaa pyh!!!!!!

Äänestä

Normaalia elämää uutena vuonna on se, että pamautellaan ilotulitteita. Että äläppä äijä valita, niit oli lupa ampuilla kello 6
Ei se oo muitakaa haitannu, ittekkii ampuilen tahallaa AINA asuntojen lähel, ku on kiva kiusata ihmisii

Äänestä
  • ...itsesi

    Äänestä

  • Lolx kirjoitti:

    ...itsesi

    HV!

    Äänestä

  • Kerrankin joku on mun kans samaa mieltä siitä et on kiwaa kiusata ihmisiä raketeilla! Uutena vuotena pitää rakettien räjähtää niin että´kuuluu kilometrien päähän=)=)=)

    Äänestä

  • khkhjkhghlj kirjoitti:

    Kerrankin joku on mun kans samaa mieltä siitä et on kiwaa kiusata ihmisiä raketeilla! Uutena vuotena pitää rakettien räjähtää niin että´kuuluu kilometrien päähän=)=)=)

    Nii niil on just himoo kiusata ihmisii :)

    Äänestä

Mulla on vielä aamu kuuteen asti aikaa ampua ja rakettia riittää :DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KIUKKUINEN ANTIJUHLIJA kirjoitti:

LOPETTAKAA HETI SE ILOTULITUKSENNE, SE HÄIRITSEE NIIDEN UNTA JOTKA YRITTÄVÄT VIETTÄÄ NORMAALIA ELÄMÄÄ JA JOUTUVAT TÖIHIN MENEMÄÄN MYÖS 1.1.2007 KLO 9:00!!!!! PRKL KUN TAVOITAN YHDEN TULITTAJAN KIINNI!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu