kumman lisärin poistan lemmikit vai yöelämään?

koska pitää saada tilaa uudelle lisärille eli vuodenajoille=D=)
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lisäri sinne.

Äänestä
  • Haluatko luopua ravintoloista ja autoista? vai ihanista pörröeläimistä? kumpi on lähellä sydäntäsi?

    Äänestä

Poista vanhoja pelejä joita et enää pelaa tai tyhjennät tiedostoistasi kuvia ja sensellaista, ainakin mulle tuli hirveesti muistia kun poistin suurimman osan vanhoista peleistä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


simssims kirjoitti:

koska pitää saada tilaa uudelle lisärille eli vuodenajoille=D=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu