Tomski ja Raato

Tosi nastoja
5880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onhan hepuilla tosi asiallisia mielipiteitä ja tietävät oikeastikin paljon asioista, mutta mitä olen heidän viestejään lukenut on 80% jotain sisäsiittoista huumoria ja paskanjauhantaa. Varsinkin raato luulee olevansa hauska, mutta perseelleen menee joka toinen viesti. Raadon kannattaisi joskus kirjoittaa asiaakin eikä vain yrittäisi olla hauska, kun ei kerran sitä ole.

Äänestä
  • Älä nyt viitsi raatohan on paikan harvoja oikeasti huumorintajuisia. paskanjauhantaa ja sisäsiittoistahan tuo on koko palsta. Mutta niinhän sitä sanotaan porista ylipäänsäkin.

    Äänestä

  • jaksa viitsiä kirjoitti:

    Älä nyt viitsi raatohan on paikan harvoja oikeasti huumorintajuisia. paskanjauhantaa ja sisäsiittoistahan tuo on koko palsta. Mutta niinhän sitä sanotaan porista ylipäänsäkin.

    raadon huumorintajuisuus, tai sen yritys, ilmenee vain paskanjauhantana toiselle nimimerkille, kuten tomski, tyhjänpäiväisenä piikittelynä. ehkä se on jostakin huumorin merkki et vittuilee koko ajan jollekin, mutta ei sitä joka saatanan jutussa jaksaisi lukea.

    Äänestä

  • Raato on oikeasti hauska, itse käyn siellä pelkästään Raadon juttuja lukemassa. Tuleehan sitten siinä sivussa luettua niitä muitakin, vaikka on todella sisäsiittoista porukkaa siellä.
    Ja todellakin Raato näköjään tietää asioistakin, mutta verhoaa vaatimattomasti tietämyksensä huumorilla.
    Onhan siellä niitäkin, jotka ovat aina olevinaan oikeassa ja muiden kannat ovat vääriä, esim. valvojat ovat täysin urpoja ja siksi en siellä juuri viihdykään. En ole käyttäytynyt huonosti, enkä häiriköinyt, eikä valvonta ole koskaan puuttunut kirjoituksiini, mutta heidän asenteensa ottaa päähän sen verran, että harvoin siellä käyn.

    Äänestä

  • taataa kirjoitti:

    raadon huumorintajuisuus, tai sen yritys, ilmenee vain paskanjauhantana toiselle nimimerkille, kuten tomski, tyhjänpäiväisenä piikittelynä. ehkä se on jostakin huumorin merkki et vittuilee koko ajan jollekin, mutta ei sitä joka saatanan jutussa jaksaisi lukea.

    no palstahan perustuu paskan jauhamiselle samoin 100% muistakin palstoista. tuskin näillä kukaan mitään todellisia asioita hoida. Sen lisäksi vittuilu on elämän suola parasta huumoria heti vahingon ilon jälkeen.
    yksi vihje sulle jos ei huvita lukea niin älä lue. Pidä tauko välillä.
    tuo seuraava kirjoittaja on oikeassa todelliset urpot palstalla on jotkut seriffit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hauskat heput kirjoitti:

Tosi nastoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu