Hei!Meillä olisi tarvetta kesällä kolmosten rattaille,joten kyselisin tietääkö joku mistä sellaisia saisi?Kolmosia ei ole tulossa,mutta uusi vauva kylläkin ja uuden vauvan syntyessä kaksoset ovat yksivuotiaita.
kolmosten rattaat
tuplaäiskä
86040
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
teitä parkoja...
Sellaisia ole myynnissä kun voi lisä-osalla laittaa vaikka 4 istuinta runkoon kiinni.
Merkki taisi olla Emmaljunga tai joku muu. Varma en ole. Ja siinä on paljon vaihtoehtoja miten järjestät ne ituimet. Selätmenosuuntaan, naamat-,
kasvot vastakkain jne. No joku muu varmaan tietää enemmän. Ja esim. Huuto.Netissä on sellaisia aina välillä sattunut silmään.
Yleensä vain 2 istuimella, mutta uskon, että lastentarvikeliikkeistä saa kyseisiä rattaita sekä istuimia ja lisä-osia.
Toivottavasti auttoi edes vähän. =)
Joudutko yksin lapsia tyontelemään ja paljon?
Minä suosittelisin nuoremmalle sateenkaari rattaat missä selkänoja menee alas
ja vanhemmille kaksosten rattaat.
Kolmos rattaat ovat kompeloitä. Niitä on vaikea tyontää ja ovat painavia.
Kolmos Vaunuja et ainakaan tarvitse.
Ihan mielenkiinsta kyselisin, että oliko uusi vauva tarkoituksella tehty?Itselläni on vauvakuume puhjennut nyt jo uudestaan vaikka ensimmäinen vauva ei ole vielä kahta kuukautta...
Hei!Täytyy sanoa,että tämä vauveli vaan ilmoitti tulostaan,ehkäisy petti yhden ainoan kerran.Mutta kuitenkin tämä on sellainen lahja,että aborttia en miettinyt hetkeäkään.Enää tällä iällä tuo lapsien saantikaan ei enää ole niin yksinkertaista,kun ikää jo 36v.Rankkaa on varmasti jonkin aikaa,mutta kyllähän ne vauvat äkkiä kuitenkin kasvaa.
Hei!
Meillä on kaupan jo kolmen perheen käyttämät kolmosrattaat hintaan 50 euroa. Eivät ole enää tuliterät, mutta uskoisin, että kestavät ainakin yhden perheen käytössä. Meillä olivat todella hintansa arvoiset!
Rattaat ovat peräkkäin istuttavat tummansiniset Peg Peregot, istuimissa on kuomut ja sadesuojat. Selkänojat saa myös kallistettua, mutta käytännössä vain "junan" viimeisen riittävään makuuasentoon. Kolmipistevyöt on. Itse rattaat ovat melko kevyet, ja asfaltilla jaksoin ihan hyvin lykkiä n. 40 kg painosta lapsia.
Jos kiinnostaa, laitatko tälle palstalle yhteystietosi. Käyn seuraavan kerran koneella ehkä viikon päästä. Rattaat ovat Lounais-Suomessa.
Hei!Tässä on yhteystietoni,sähköpostiosoite:[email protected]
Torissa nyt 2020 myynnissä kolmosten rattaat