Kepun gallupit ovat olleet aika mukavia, mutta kepua vaivaa muistiongelma, on tullut totuuden vierestä kommentteja ja lausuntoja tässä Jäätteenmäki-stradegiassa ja kepua äänestäneenä hirvittää sillä voi olla vaikutusta kepun menestymiseen.
Vaalit lähestyy ja kepulla muistiongelmia
kepulandialainen
4109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lipponen on kaiken sopan aloittanut ja jatkanut sitä röyhkeällä vallankumouspolitiikalla.
Minä en pelkää joukko-tyranniaa. Olen sen kokenut ja jos ei muu auta, niin olen valmis v. 1918 tavoin eli esi-isien tavoin puolustamaan maatamme sosialistiselta kurjuudelta ja tyrannialta.
Kaikkien vapaiden suomalaisten tulee huolehtia vaaleissa siitä, että sosialistien tyrannipolitiikka nujerretaan eduskuntavaaleissa v. 2007. Myös Kokoomuksen on vihdoin aika ymmärtää, että tämä maa tarvitsee oikeistohallituksen ja monta peräkkäin.
Kokoomuksen ja kristillisten vähemmistöhallitus?. Muita merkittäviä oikeistopuolueita Suomessa ei ole, ainakin vain nämä kuuluvat Euroopan parlamentin konservatiiviryhmään.
suomeen tällä hallituskaudella ja yrityksiä nurin,sekä pääomat ulkomaille.On vallanvaihdon aika,ettei tarvi elää seuraavan sukupolven lastuun.
Valtionyhtiöiden myyntitulot olisi pitänyt käyttää ulkomaanvelan lyhennyksiin,eikä jakaa turhuuksiin ja
ilmanaikosiin tulevaisuuskomiteoiden perstaskuihin.
Hävetkää verovarojen lypsäjät(kesk)jos osaatte.!!!!